AK PARTİLİLER MELEN ÇAYI KENARINDA PİKNİK YAPTI

AK PARTİLİLER MELEN ÇAYI KENARINDA PİKNİK YAPTI

08 Temmuz 2023 - 12:46

Ak Parti'nin milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanları Cumayeri'nde Melen çayı kenarında güzel ve keyifli bir akşam geçirdi.

Ak Parti teşkilatının düzenlediği piknik etkinliğine milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, İGM Başkanı Fazlı Koç ile il ve ilçe başanları katıldı.

Cumayeri Melen Çayı kenarında akşama doğru düzenlenen piknikte mangal yapıldı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, piknik buluşmasıyla ilgili "Birlik ve beraberlik içinde Düzce’mizi ihya ve inşa etmek için çalışıyoruz. Milletvekillerimiz, il, ilçe teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla yaptığımız istişare görüşmeleri çok yakında güzel müjdelerle taçlanacak. Kıymetli dava arkadaşlarıma bu güzel buluşma için teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Ayşe Keşir ise, "Büyük AK Parti ailesi bir arada. İl Başkan Vekilimiz Sinan Aydın’ın ev sahipliğinde; ilçe başkaları ve belediye başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık" dedi.

.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Duzceli
  2 ay önce
  Halki perisan ettiler zamlar kayirmalar hakkini ariycak duzcelide kalmamis yazik duzceme Turkiyeme bunu haketmedik bu kadar zengin bir ulkenin durumuna bir bakin pakistana cevirmeye calisiyor bir suru satilmis haramzade kansiz ak partili var insallah birgun bu hesap sorulacak
 • Zehra
  2 ay önce
  Piknikte yenilen, içilenlerin ve pikniğe gidiş gelişte kullanılan araçların yakıt parasını kendileri mi ödedi acaba?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI