AK PARTİ TEŞKİLATI EĞİTİMDE

AK PARTİ TEŞKİLATI EĞİTİMDE

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından "Bu Hikayenin Kahramanı Sensin" sloganıyla "Teşkilat Akademisi" eğitim programı Düzce'de başladı.

20 Kasım 2021 - 14:37

Eğitimin açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 2023 seçimleri için iddialı konuştu, " Düzce'de sandıkları patlatacağız" dedi.

Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi'nde 2 gün sürecek "Teşkilat Akademisi"ne Mahir Ünal, Mustafa Ataş, Ahmet Arslan,Öznür Çalık gibi isimler katılacak.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptı. Keskin, 2023 yılında Düzce'de sandıkların patlayacağını, 3-0 olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısına ak bir teşkilat olarak çıkacaklarını söyledi. 

Keskin, “ Öyle güzel bir yoldayız ki, nerede olduğunuzu, nerede görev yaptığınızı, hangi, davanın mensubu olduğunuzu çok iyi bilmeniz lazım. Bu hikayenin baş kahramanı sizlersiniz. Bu yolda yürümekten, bu davaya hizmet etmekten onur duyuyorum. Biz öyle bir teşkilatın mensuplarıyız ki, gururu kibri ayaklarımızın altına alıp, insanlara tepeden bakmayıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza layık olmak için çalışan bir teşkilatız. 20 yılda hesabi davrananları, nefsi davrananları, hepsine çok şahit olduk. İnşallah 2023 yılında Düzce’de sandıklar patlayacak. Düzce’de 3-0 olarak sayın Cumhurbaşkanımızın karşısına ak bir teşkilat olarak çıkacağız." dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA REKOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR
SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELİYOR