AK PARTİ DÜZCE KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ DÜZCE KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

Düzce İl 6. Kadın Kolları Olağan Kongresi Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.

26 Ocak 2021 - 16:11 - Güncelleme: 26 Ocak 2021 - 20:13

Düzce İl 6. Kadın Kolları Olağan Kongresi yapıldı.

Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongreye, İl Başkanı Mustafa Keskin, milletvekilleri, AK Parti yöneticileri, üyeleri ve partililer katıldı.

Tek listeyle gidilen seçimde Gönül Asuk başkanlığa seçildi.

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, açıklamasında; “10 Ağustos 2020 Tarihinde Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın tensipleri doğrultusunda AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine münasip görüldük .

Bayrağı teslim aldıktan 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde ağırlıklı olarak sosyal projelere imza attık. Ev ziyaretleri, dost sohbetleri gerçekleştirdik.  Hastalarımızın, yaşlılarımızın  ve engelli vatandaşlarımızın kapısını çaldık. Kimi zaman bir yangın sonrası bir merhem olma çabamızla, kimi zaman bir hastane kapısında fedakarlık yapan sağlıkçılarımızla hemhal olduk.  Elimizden gelen bütün yardımları ihtiyaç duyan herkese ulaşmaya çalıştık. Kapısını çaldığımız her yerde hayır dualarla karşılandık, ayrılırken hayır dualarıyla uğurlandık. Bu dualarla çalışma hevesimiz arttı.

Eğer bugün kapısını çaldığımız her yerden hayır dua alıyorsak işte bu partimizin samimiyetinin doğru yansımasındandır. Kapısını çaldığımız vatandaşlarımız bu samimiyete samimiyetle cevap vererek partimizde işyerlerimizde evlerimizde bizleri ziyaret ettiler ve gönüllü olarak Ak kadrolara katılıp çalışmak istediklerini söylediler. Ve  yeniden 100 Bin üye çalışmalarında Düzce olarak yerimizi aldık. 

Başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere bu süreçte çalışmalarımıza katkıda bulunan herkese selam ve sevgilerimi sunar, geçmişten günümüze partimizin kuruluşundan bugüne kadar davaya omuz vermiş, partimize güç vermiş tüm Yönetimlere ve Başkanlarımıza ve gönüllü neferlerimize, hemşehrilerimize içtenlikle teşekkür ederim. 

Her zaman ekip ruhuyla birlik ve beraberlik içerisinde canla başla çalışacağımız AK Partimiz Kadın Kolları Teşkilatı 6. Olağan kongremizin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi dilerim.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR
DÜZCE'YE ROMATOLOJİ UZMANI GELİYOR
DÜZCE'YE ROMATOLOJİ UZMANI GELİYOR