AK PARTİ’DEN TAM SAHA PRES 

AK PARTİ’DEN TAM SAHA PRES 

AK Parti,  yaklaşan cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesi halkın nazbını tutmak ve oy kaybını önlemek amacıyla seçmenlere tam saha pres uyguluyor.

19 Ağustos 2022 - 09:19

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekili ve Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, teşkilat yöneticileri, il genel meclisi üyeleri son 3 günde 20 köy ve mahalle gezisi gerçekleştirdi. 
İl Başkanı Keskin,  köy gezilerinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini, talep, öneri ve şikayetlerini dinlediklerini söyledi.
Köylerde genel olarak önemli sorun bulunmadığını, merkeze yakın köylerin doğalgaz talepleri olduğunu anlatan Keskin, “Merkeze yakın köylerimizden en çok doğalgaz talebi var. Bu talebi çözmek için gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Eğer gerçekleştirebilirsek ülke genelinde bir ilk olacak. Köylerimizi doğalgaza kavuşturacağız” dedi.
Keskin, ziyaret ettikleri köylerde vatandaşların fındık taban fiyatından memnun olduklarını gözlemlediklerini belirterek, “şu ana kadar fındık fiyatından şikayet işitmedik” dedi.
AK Parti olarak her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve şikayetlerini dinlediklerini aktaran Keskin, “Milletvekillerimiz, teşkilat yöneticilerimiz, il genel meclisi üyelerimizle birlikte her gün köylerimizi ziyaret ederek, bize iletilen talepleri çözmeye çalışıyoruz.  AK Parti olarak 2023 seçimlerine hazırız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Düzce\'li..
  1 ay önce
  Bence AKP parti değil.. Genel başkanı, ailesi ve bir kaç efradı.. Sahada dediğiniz bu insanlardan tek bir tanesi, ikinci, üçüncü adayla yarışarak seçildimi.? Genel başkanın ataması ile bir yerlere gelmiş kişiler.. 20 yılda Bulgar levası bile tl karşısında 10 kat değerlenmiş, dünyada en pahallı borçlanan ikinci ülkeyiz, savaş olan ülkelerde bile bizim kadar enflasyon yok..
 • Düzceli
  1 ay önce
  Akparti teşkilatı insanlarla konuştukları zaman ekonomik sıkıntı bitmişmi oluyor çarşı pazar market ucuzlamışmı oluyor bıraksınlar konuşmayı bu pahalılığa çözüm bulsun ülkeyi onlar yönetiyorlar şahaneleri yok ne söylüyorlarsa yapılıyor mazeretleri yok insanların yüzüne bakın gülmüyorlar moralleri bozuk gerginler yarin ne olacağı bilemiyorlar bakın akaryakıta hergün zam geliyor E Buda çarşı pazara markette zam demek bunları düzeltsinler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TSO SEÇİMİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKTI
TSO SEÇİMİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKTI
AHMET DERTLİ KAYBETTİ
AHMET DERTLİ KAYBETTİ