Reklam
  • Reklam
AK PARTİ’DE TEŞKİLAT "MUSTAFA KESKİN" DİYOR
Reklam

AK PARTİ'DE TEŞKİLAT "MUSTAFA KESKİN" DİYOR

AK Parti'de yaklaşan il kongresi öncesi tüm teşkilatlar İl Başkanı Mustafa Keskin'in görevine devamı yönünde görüş birliğine vardı.

24 Ekim 2020 - 11:17

AK Parti'de yaklaşan il kongresi öncesi tek aday konumundaki Mustafa Keskin'e teşkilatlardan tam destek geldi.

AK Parti'de ilçe kongreleri ve Gençlik Kolları kongreleri tamamlandı. Önümüzdeki hafta Kadın kolları yönetimi oluşturulacak.

Yaklaşan il kongresi öncesi tüm teşkilat kademelerinin İl Başkanı Mustafa Keskin'e tam destek verdikleri öğrenildi.

İl Başkanlığına atama ile gelen ve yaklaşık 1,5 yıldır başkanlık görevini sürdüren Mustafa Keskin, genel merkezin istediği doğrultuda parti teşkilatlarında revizyonu tamamladı.

AK Parti'nin 2023 hedeflerine uygun teşkilat yapılanmasını gerçekleştiren Keskin'e ilçe teşkilatları ile kadın ve gençlik teşkilatları tam destek veriyor.

Teşkilat kademelerinin uyum içinde çalışmasını sağlayan Keskin döneminde, geçmişte yaşanan parti içi kavgalar ve çekişmeler sona erdi.

Teşkilatların gerek milletvekilleri, gerekse belediye başkanlarıyla uyum içinde çalışması genel merkez tarafından takdir edildi.

Genel merkezin Keskin'in bugüne kadar sergilediği performanstan memnun olduğu belirtiliyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • GELECEGİN M.VEKİLİ
    7 ay önce
    fevai arslan geliyorr siz kendinizi kandırın teşkilat hikaye genel merkez fevai dedi faruk özlü fevai arslanı gösterecek ve sonrasında seçimlerde kendini ilk sıra millet vekili adayı yaptıracak kısaca siyasi görüşü ne oldugu bilinmeyen faruk özlü kendini garanti altına alacak ve millet vekili olacak hemde ilk sıradan çünkü 2 sıra adayı düzceden cıkmama şansı var.tepeden inme olan faruk teşkilatı dagıttı hizmet edenleri partiden sildii parti için her şeyini veren insanları bir cırpıda sildi.büyük balık küçük balıkarı yedii küçük balıklarda keleşi yemişti . büyük balık olan faruk özlü en son mustafa keskin i yediii. yolun sonu gözüktü. düzce teşkilatında hiç çalışma yapmamış bir kişi geldi ve teşkilatı paramparca yaptı faruk bey den bahsettim. ve o güzel bakan o güzel mini otobüse binip gitti. üzerinde düzce belediyesi yazan....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI
TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU DÜZCE'DEN ÇIKTI
TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU DÜZCE'DEN ÇIKTI