AK PARTİ’DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?

AK PARTİ'DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?

26 Mart 2023 - 15:05

AK Parti'de milletvekili aday adaylığı listelerinin belli olmasının ardından 81 ilde eş zamanlı olarak e-temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Düzce’de toplam 50 milletvekili aday adayı başvurusu bulunurken, e-temayül yoklaması Düzce Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.  

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu bu yıl ilk defa online olarak düzenlenen temayül yoklaması ile ilgili, "e-temayül yoklamamızda yaklaşık bin kadar parti yöneticimiz oy kullandı. Ben öncelikler tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olur hepsine inşallah. Partimiz teşkilatının nabzını ölçen bu demokratik uygulama her seçim öncesi yapılır. Genç arkadaşlarımızın başvuruları bu dönemde artış gösterdi. AK Parti Düzce İl Yönetimi Türkiye’deki en genç yönetim. Bu nedenle genç arkadaşlarımız bizleri örnek alarak aday adaylığı başvurularını yaptılar, tüm adaylarımıza tekrardan başarılar diliyorum” dedi. 

EN FAZLA OY ALANLAR

Edinilen bilgiye göre, temayül yoklamasında eski İl Başkanı Mustafa Keskin'in diğer aday adaylarından daha fazla oy aldı.

Özkan Çakır, Ali Dilber, Çiğdem Günal, Hakan Kuşçuoğlu, Numan Çabukoğlu ve Yasin Yılmaz'a da önemli oranda oy çıktı.

Bu isimler dışında kalan aday adaylarının düşük sayıda oy aldıkları bildirildi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ercan
  2 ay önce
  Bunlar bizim vekilimizmi olacak simdi
 • İnce geliyor
  2 ay önce
  İl başkanına istifa et demişler temayül e ne zaman baktı akparti herkesin kulağına söylüyorlar oyu kime atacağını geçen seçimde fahri Çakırmı çıktı temayülden yada fevai bey belediye şirketlerinde servetine servet katıyor halk kimden bıktıysa akparti onu gözümüze sokuyor sonra her seçim hac hilal kavgası yav he
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR