5 ADET FUTBOL SAHASI PROJESİ YALAN OLDU!

5 ADET FUTBOL SAHASI PROJESİ YALAN OLDU!

Düzce'de 5 adet futbol sahası yapılması projesinin akıbeti merak ediliyor.

08 Eylül 2022 - 09:38

Geçtiğimiz yıl Düzce'ye yapılacak olan 5 adet spor sahası için  Düzce Valisi Cevdet Atay ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik protokol imzalamış, ancak aradan geçen 1 yılda bütçesi spor toto tarafından karşılanan sahaların hiç biri yapılamadı. 
Düzce'ye yapılacak olan spor yatırımları için Düzce Valisi Cevdet Atay ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik 2021 yılı sonunda protokol imzalayarak, Düzce’ye spor alanında önemli yatırımların yapılacağını duyurmuşlardı. 
Aradan neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen, duyurusu yapılan ve bütçesi Spor Toto tarafından karşılanacak olan 5 sentetik sahadan hiç biri için çivi bile çakılmadı. 
Önümüzdeki günlerde Nurettin Zafer stadı yıkılacak.  Düzce’deki spor takımları idmanlarını ve maçlarını nerede oynayacak? Bununla ilgili bir hazırlık var mı?  Bütçesi Spor Toto tarafından verilen 5 adet sentetik çim saha için neden bugüne kadar bir çivi bile çakılamadı, kamuoyu merak ediyor. 

SPOR TOTO DÜZCE’YE HANGİ YATIRIMLARI YAPACAKTI?
Spor Toto ile imzalanan protokol kapsamında Düzce merkeze 5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası. Merkeze bağlı köylere 9 adet futbol sahasının bakım onarımı işi. Boğaziçi Beldesine 1 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi yapımı. Akçakoca İlçesine yarı olimpik yüzme havuzu, doğal çim yüzeyli güreş sahası ve tribün.
Gümüşova ilçesine gençlik merkezi, basketbol-voleybol sahası, 2 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası ve tartan pist için protokol imzalandı. Ayrıca Beyköy Beldesi ile Gölyaka ilçesinde yapımı devam eden tesislerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mete
    1 yıl önce
    okçulukta dünyaya nam salmış bir ülkenin, bir tane bile ne olimpik, ne de geleneksel okçuluk tesisi olmayan şehriyiz....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYŞE KEŞİR GASTRONOMİ İŞİNE EL ATTI
AYŞE KEŞİR GASTRONOMİ İŞİNE EL ATTI
YARIN KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR
YARIN KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR