29 EKİM’DE AÇILACAK

29 EKİM’DE AÇILACAK

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Otoban Bağlantı yolunun 29 Ekim tarihinde açılacağının söyledi. 

26 Eylül 2018 - 11:32

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Otoban Bağlantı yolunun 29 Ekim tarihinde açılacağının söyledi. 

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, bugün otoban bağlantı yolu çalışmalarını yerinde incelemek için bölgeye çıkartma yaptı.

Keskin, burada basın mensuplarını yapılan çalışmalar hakkında bilgilendiren İl Başkanı Hikmet Keskn, “Bugün hem otoban bağlantı yolunu incelemek için hem de buradaki müteahhit arkadaşları ziyaret ettik. Düzce’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 29 Ekim’de inşallah Düzce’mizin uzun yıllardır beklediği bağlantı yolumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Bu anlamda yetkililerden bilgilerimizi aldık” dedi.

Çalışmaların devam ettiğini ifade ederek konuşmasını devam ettiren Keskin, “Yağmur kar kış demeden alt yapı problemlerini kısa sürede tamamlayarak böyle bir duruma getirdikleri için başta burada çalışan kardeşlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Keskin, açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Biliyorsunuz geçmiş dönemde o dönemki bakanımız Sayın Faruk Özlü, milletvekillerimiz Fevai Arslan ve Ayşe Keşir hanımefendi ve bizler buranın açılmasıyla alakalı çalışmalarımızı hem bakanlığımız düzeyinde hem de Karayollları Genel Müdürlüğü düzeyinde yapmıştık. Bugünde çalışmalarımızın meyvelerini görüyoruz. Mutluyuz. İnşallah 29 Ekim’de buranın açılışı yapılacak.

Otoban bağlantı yolumuz açılınca ana giriş burası olacağı için Gölyaka ve Kaynaşlı’da bulunan girişlerimizde yaşanan problemlerimizde azalmış olacak. Bu da bize ayrıca zaman kazandırmış olacak. Gölyaka ve Kaynaşlı girişlerimizde bitirildikten sonra Düzce’mizin otoban bağlantı yollarıyla alakalı sorunları ortadan kalkmış olacak. Ana yükü 29 Ekim’de açılışını yapacağımız bu yol çekecektir.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    5 yıl önce
    HARİTA / JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSİ gibisin Sayın Hikmet bey yanında da Tavuklardan sorumlu il yöneticisi Sayın Acar. Helal sayenizde Düzce otobana çıkarken daha az yakıt yakacak. 1995 senesinden beri verilen savaşınıza helal olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ