18 TEMMUZ STADININ YIKILMASI İÇİN START VERİLDİ

18 TEMMUZ STADININ YIKILMASI İÇİN START VERİLDİ

Düzce şehir merkezinde bulunan 18 Temmuz Stadyumu Düzce Belediyesi’ne devir edildi.

23 Haziran 2022 - 17:47

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yeni stadyumun Kuzey Çevre Yolu üzerinde olacağını, Şıralık’a ise yedek stat yapılacağını söyledi. 
Belediye Başkanı Özlü, Düzce 18 Temmuz Stadı’nın taşınarak yerine Millet Bahçesi 2. Etap bölümünün yapılması için önemli bir gelişme olduğunu açıkladı.
Faruk Özlü “Çok önemli bir iş başardık. Düzce 18 Temmuz Stadı’nın Şıralık’taki yedek stada taşınması için Gençlik ve Spor Bakanımızdan destek alıyoruz .Düzce’ye modern bir stat kazandırmak için yatırım programına aldırıyoruz. Düzce’nin modern bir stadı olacak ve bağlantı yolunda yapılacak. Stat Şıralık’ta değil bağlantı yolunda olacak. Şıralık’ta yedek stadımız, Düzcespor tesisleri ve antrenman statları ile okullar için statlar olacak. Mevcut stat ise Temmuz ya da Ağustos ayında taşınmaya başlayacak” dedi.
Devir öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ya ile görüşen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün görüşmesi sonucunda taşınma ve yeni stat yapım işleri Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Düzce\'li..
    5 gün önce
    Deniz bitti.. Zaten Arazi ve bina rantı dışında hiç bir şey düşünemiyen akp yönetimin den de bu beklenir.. Kendi yaptıkları binaları 15 yılı doldurmadan yıkan, sonrasında proje adı ile tekrar yapan bu yerel yönetim, Düzce\'ye tam 20 yıl kaybettirdi.. Bir kentin, hele hele Düzce gibi büyük yıkımı yaşamış bir kentin öncelikleri olmalı.. 20 yılda dümdüz ovada ulaşımda bütünlüğü sağlamış tek bir çevre yolumuz yok.. Her işimiz, yarım..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU