Reklamı Geç
Reklam
 • Reklam
YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: SELAHATTİN AYDIN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: SELAHATTİN AYDIN

06 Ocak 2018 - 11:30

YÜKSELENLER:

1-) Hikmet Keskin (AK Parti İl Bşk.): İkinci kez il başkanı seçilerek kalfalık dönemine başladı,  dinamik ve güçlü bir yönetim oluşturdu, siyasetteki ağırlığını artırdı.

2-) Okan Acar (AK Parti yöneticisi): Teşkilatın en çalışkan ve başarılı isimlerindendi, partiye önemli katkılar sağladı, ikinci kez il yönetimine girdi.

3-) Turgay Şahin (AK Parti İl yöneticisi):  3 yıllık aranın ardından yeniden aktif siyasete başladı, il yönetiminde görev alarak teşkilata önemli faydalar sağlaması bekleniyor.

4-) Mehmet Albayrak (AK Parti yöneticisi): İlk kez aktif siyasette görev yapacak, entelektüel bilgisi, eğitimciliği ve vizyonuyla partiye ciddi katkı sağlaması bekleniyor.

5-) Mutlu Kayan (AK Parti yöneticisi): Aktif siyaset hayatına ilk kez atıldı, sanayi sektöründen gelen biri olarak partinin çalışmalarına olumlu katkılar sağlaması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Selahattin Aydın (AK Parti aday adayı): Kongreye üç gün kala önce aday oldu, destek bulamayınca adaylıktan çekildi, siyaseten kendisini bitiren hareketler yaptı.

2-) Semih Kıbrıs (AK Parti aday adayı): Kongrede salona dahi girmeyi başaramadı, yaptığı gereksiz ve ciddiyetsiz hareketler sonucunda kale bile alınmadı, siyaseten madara oldu.

3-) Fahrettin Şengür (AK Parti aday adayı): Kongreye saatler kala il başkan adayı oldu, delegelerin imzasını bile toplamayı başaramadı ve adaylığı geçersiz sayıldı.

4-) Uğur Güneş (AK Parti yöneticisi): 3 yıllık görev süresi içinde başarılı olamayan isimlerden, kongrede yönetim kurulu listesine alınmadı.

5-) Hüsne Yıldırım (AK Parti yöneticisi): Metal yorgunu olarak değerlendirilen isimlerden biri oldu, başarılı olamadığı gerekçesiyle kongrede liste dışı bırakıldı.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • DÜZCELİ
  9 ay önce
  ,FAHRETTİN ŞENGÜR İÇİN delegelerin imzasını bile toplamayı başaramadı DİYON YA O İMZALAR ALINDI AMA ADAMLAR YOKLAMA YAPMAYA KALKTI İYİ ARAŞTIR ONA GÖRE YAP İNENİ ÇIKANI VATANDAŞ SENDEN DAHA İYİ BİLİYOR
 • Gerçek
  9 ay önce
  Düzce halkının gözünde yükselen ve inenler farklı
 • Hakkı
  9 ay önce
  Bu inenler çıkanlar kul hakkına girer kardeşim.indir kaldır ayıptır
 • CİMCİK
  9 ay önce
  NERDE BU GAZETİCİLİK..SORUNLARI ANLATMAK..EKSİKLERİ İLETMEK.ŞUNU YAZABİLİRMİSİNİZ ACABA MERAK EDİYORUM.OLMASI GEREKEN DEMOKTARİK SEÇİMLERDE ADAYLAR ÇIKAR OYLANIR.AMA OLMADI YAZIN DA GÖREYİM HADİ..SİYASET YAPMAK İSİM YAZMAK DEĞİLDİR.

Son Yazılar