İSLAM KELEŞ’TEN ÖZLÜ’YE DİKKAT ÇEKEN DOST MESAJI!

İSLAM KELEŞ'TEN ÖZLÜ'YE DİKKAT ÇEKEN DOST MESAJI!

İş insanı ve Oxijen Medya sahibi İslam Keleş'in, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye yönelik yaptığı paylaşımı dikkat çekti.

28 Aralık 2021 - 14:25 - Güncelleme: 28 Aralık 2021 - 14:47

Son günlerde Düzce Belediyesi'nde başkan yardımcılıklarında değişim olacağı konuşuluyor.

Oxijen Medya sahibi İslam Keleş, konuyla ilgili olarak kişisel sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Keleş, Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye yönelik paylaşımında şunları söyledi:

"Sayın Bakanım, biliyorum, Düzce’yi ve Düzcelileri tanıyan, bilen insanların size fikir vermesini, sizi yönetmeye çalışıyorlar gibi düşünerek, önerilerinin tam tersini yapıyorsunuz…

Biliyorum etrafınızda kaos çıktığı zaman daha iyi yönetiyorsunuz!

Biliyorum gücü ve güçlüyü seviyorsunuz! Kim sevmez ki!

Ancak bazı gerçekleri siz bile değiştiremezsiniz…

Öncesini Düzcelilerin bildiği ve onaylamadığı kişilere, belediye başkan yardımcılığı makamı vermeniz, bu kente yapabileceğiniz büyük kötülüklerin başında gelse de, en büyük kötülüğü kendinize yapmış olursunuz.

Muhtemelen bu önerimi de sizi yönlendiriyormuşum gibi algılayıp tam tersini yapacaksınız lakin, sizin aklınıza bu arkadaşı Başkan Yardımcısı yapmanızı sokan eski vekillin bunu neden istediğini de bir düşünün ve sizi istediği tava nasıl getiriyor görmeye çalışın.

Bu şehre hiç bir faydası olmamış ve şehirde herkes tarafından nefret edilen ve çok korkulan bu eski vekilin sizi bu kadar yanlış yönlendirmesine, size bu kadar hatayı bile bile yaptırmasına lütfen artık İZİN VERMEYİN!"

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    4 ay önce
    bu müteahitten önceki müteahitte kendi akrabağalarını ve arkadaşlarını danışman ve yardımcı almıştı, şimdiki müteahidin hedefi başka gözü Ankarada görev verilmesinde yani faturalı işleri kim daha çok çıkaran proje üretirse akpartiye para kazandırırsa ona kapısı açılacaktır. her müteahit hedefi başka
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL,  KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...