DEVA SAHAYA ÇIKTI

DEVA Partisi 2023 seçim  çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. S


DEVA SAHAYA ÇIKTI

Seçim çalışmalarını sahada aktif bir şekilde sürdüren DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, partilerinin Genel Başkan Yardımcılarını ağırladı.
DEVA Partisi’nin 3 Genel Başkan Yardımcısı, il başkanı Murat Caymaz ve partililerle birlikte TSO ve Desob'u ziyaret etti. Ardından esnaf ziyareti yapan heyet il binasında basın toplantısı düzenleyerek Düzce izlenimlerine değindiler. 
Düzce ziyaretine,  Genel Başkan Yardımcısı ve Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Elif Esen ile Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa Hakları, Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu katıldı.
İl Binasında yapılan basın toplantısında basın özgürlüğüne değinen Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, "basın özgürlüğün büyük bir nimet, halkın DEVA Partisine karşı soru işaretlerini gündeme getirip bize de anlatma fırsatı tanırsanız sizlere müteşekkiroluruz" dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen , ekonomik krizin bel büktüğü bu zor günlerde esanf ve çiftçiler dahil her kesimin dertli olduğunu söyledi.
Esen, " kovidin çarpan etkisi olarak yaşadığımız sıkıntılardan fazlaca etkilenen Türkiye’nin sorunlarına ihtiyaçlarına gerçekçi, ayakları yere basan çözümler üretebilmek, eski köhnemiş siyaseti rafa kaldırmak, iktidara gelmek, iktidara bu çözüm önerilerimizi hayat geçirip nefes aldırmak gayesindeyiz." şeklinde konuştu. 
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Evrim Rızvanoğlu ise, Düzce’nin teşkilat olarak çalışmalarından memnun olduklarını söyleyerek, iktidar olmaları halinde hazırladıkları eylem planlarını hayata geçireceklerini belirtti.
Rızvanoğlu, " Bir çok konuda eylem planı hazırlıyoruz, Bugün seçimi almak kadar iktidara geldiğinişzde nasıl yöneteceğiniz de önemli, 11 eylem planı hazırladık. Madde madde neleri yapacağımızı paylaştık. Tüm parti liderlerine de yolladık, bunlar ülke iyi olsun diye yapacağımız çalışmalardır. Bunlar bittiği gün tüm sorunları analiz etmiş ve nasıl çözüleceğine dair herkesle paylaşmış olacağız.  Bu gidişle bu sorunları iktidar olarak bizim çözeceğimiz görünüyor." dedi.