MUSTAFA KESKİN'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, önümüzdeki seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.


MUSTAFA KESKİN'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Oxijen Tv'de yayınlanan Kulis programına konuk oldu.  

Keskin, "2023 seçimlerine 1 sene kaldı, bu zamanı çok iyi değerlendirmeliyiz. Bu güne kadar yapmadığınız çalışmaları, sahada insanlara seçimde yapacağım demek çok abestir. Biz sahada yaptıklarımızı da, yapamadıklarımızı da insanlara anlatıyoruz. Biz her şey güllük gülistanlık diye insanların karşısına çıkmıyoruz ki, böyle yapıp da ne aldatan ne aldanan olmak istemiyoruz." dedi.

Keskin, önümüzdeki seçimlerde milletvekili adayı olup olmayacağı konusundaki bir soru üzerine, "Ben makam, mevki için siyaset yapmıyorum. Şu an Cumhurbaşkanımızın temsilcisi olarak il başkanlığı görevini yapıyorum. Tek amacım, vatandaşımızın sorunlarını, sıkıntılarını çözmek ve 'Allah razı olsun' duasını almak. Bu benim için en büyük makamdır" ifadelerini kullandı.

Keskin, milletvekili adaylığı konusunda net bir açıklama yapmadı.

Keskin, "Öyle bir seçim atmosferine giriyoruz ki, yalanlar dolanlar.. Bu bize de yansıyor. Bizim teşkilatımızın görevi, Düzce’nin hassasiyetlerini genel merkeze taşıyarak, aday profilinden tutun da, yerel dinamiklerin AK Parti’ye bakış açısını değerlendirmek. Artık seçimlerde iki sandık var. Biri cumhurbaşkanlığı, diğeri milletvekilliği. İkinci sandık, yani milletvekilliği sandığı. Son seçimde Düzce'den bir vekil kaybettik. Bu unsurları da dikkate alarak vekil adaylarının belirlenmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.