BİLAL ERDOĞAN'I AĞIRLADILAR

Bilal Erdoğan Erdoğan Düzce'de etkinliklere katıldı.


BİLAL ERDOĞAN'I AĞIRLADILAR

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan Düzce'de bazı etkinliklere katıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan, Düzce'nin Gümüşova ilçesinde TÜGVA ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi. Erdoğan, TÜGVA'ya yeni nesil gençlik vakfı dediklerini ve gençlerin kendi kararlarını kendi faaliyetlerini yaptıklarını dile getirdi.

Gümüşova ilçesinde TÜGVA ilçe binasının açılışına katılan Erdoğan, “TÜGVA gençlerin kendi istedikleri etkinlikleri yapacakları mekanlar oluşturuyor, projeler hazırlıyor ve bu projeleri destekliyor. Spor, kültür sanat, edebiyat, kitap okuma grupları, kamplar, yaz okulları gibi etkinlikler yapıyor. Bütün Türkiye'de 520'nin üzerinde temsilcilikler, gençlik merkezleri, kitap kahveler gibi alanlarda gençlerimizin kendi ilgi alanlarında faaliyetler yapmalarını temin ediyor. Onun için yeni nesli gençlik vakfı diyoruz. Gümüşova'da da açtığımız bu ilçe binamızda gençler içeride kitap okuyacak, masa tenisi oynayacak, bilgisayar oyunları ile oynayacak farklı projeler geliştirip Gümüşova gençleri için bir arada olacaklar. İlçe binamız hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bİlal Erdoğan'a Düzce'deki etkinliklerinde Mutfak Sanatları Merkezi'nde ağırlandı. Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, Düzce milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Başkan Vekili Ersin Gökçe ile diğer yetkililerin yer aldığı yemek organizasyonunda sohbet edildi, hatıra fotoğrafı çektirildi.