MHP'Lİ BAŞKAN "SİYASET ÇAMURA BATTI" DİYEREK İSTİFA ETTİ

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, zehir zemberek açıklama yaparak görevinden istifa etti.


MHP'Lİ BAŞKAN

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, gerek parti içi, gerekse AK Parti ile yaşanan sorunlar yüzünden görevinden istifa etti.

Özensel'in8 yaptığı sert istifa açıklaması  şöyle:  

"Yaklaşık 4 yıldır yapmış olduğum MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibari ile bırakıyorum.

Maalesef özellikle son zamanlarda bölgemizde siyaset iyice çamura batmış durumdadır. Görevdeyken bana gelen herkese siyasi ayırım yapmadan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırken, görmüş olduğum aksaklıkları ve yanlışlıkları gerekli mercilere herzaman zamanında bildirmekten de çekinmedim.

Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın, memlekete ve topluma faydalı olamamaktan başka  bir anlamı olmadığını düşündüğümden dolayı ve bundan yaklaşık 2 ay önce MHP Genel Merkezimizden affı mı istemiş olmama ve hala daha bir cevap gelmemesinden dolayı, partim MHP yi değil ama bu aziz göreve layık olan Ülkücü Hareketin İçinden başka bir dava arkadaşımın gelmesi temennisi ile görevimi bırakıyorum.

Görev sürem içinde elimden gelen herşeyi layıkı ile yapmaya çalıştım, İçim rahat, vicdanım rahat ve kimseye veremeyeceğim bir hesabım da yok. Bana hakları geçen, yanımda olan, destek olan herkesten Allah razı olsun. Bundan sonra hiç bir siyasi polemik konusu olmak, kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Görevde olan, Bu kutsal davaya baş koymuş, tek derdi Vatan Millet olan Ülkücülere Allah kolaylık versin, yar ve yardımcısı olsun''.