ESNAF ZİNCİRİN KIRILMASINDAN MEMNUN

Kapanma döneminde zincir marketlerde temel ihtiyaç maddeleri dışındaki ürünlerin satışının yasaklanması esnafı memnun etti.


ESNAF ZİNCİRİN KIRILMASINDAN MEMNUN

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Bİrliği Başkanı Mustafa Kayıkçı, zincir marketlere yönelik yeni düzenlemeyi memnuniyetle karşıladı.

Kayıkçı, "Sesimiz duyuldu, çok şükür. Sayın cumhurbaşkanımıza,  ticaret bakanımıza, TESK genel başkanımıza, esnaf ve sanatkarlar genel müdürümüze, emeği geçen bütün birlik, federasyon, oda başkanlarımıza, tüm yönetim kurullarımıza ve dert edinen, sosyal medyada destek veren bütün esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum. Allah razı olsun ve artık daim olsun. her meslek işini yapsın. Yıllardır söylediğimiz haksız rekabet önlenmiş oldu. Darısı pazarcı esnafımızın başına" dedi.

Kayıkçı, zincir marketlerde temel ihtiyaç maddeleri dışında satışı yapılan züccaciye, beyaz eşya, tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, kırtasiye, elektronik eşya, oyuncak, hırdavat ve benzeri ürünlerin satışının yasaklanmasının devamlı olması gerektiğini ifade etti.