DÜZCESPOR'DAN "HATIRA BİLET" KAMPANYASI..

Düzcespor Yönetim Kurulu sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıda, yediden yetmişe kendisini Düzceli hisseden her kesimin ‘HATIRA BİLET’ kampanyasına destek vermesini istedi.


DÜZCESPOR'DAN

Şampiyonluk rüyasının gerçekleşebilmesi için, kendini Düzceli olarak tanımlayan, bu şehirde ya da gurbette yaşayan herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten çağrıda şu ifadelere yer verildi:

 “1967 yılında kurulan ve 1967-68 sezonunda ilk şampiyonluk kupasını elde ederek 2 Lig’e yükselen Düzcespor, aradan geçen 53 yılda sayısız başarılara imza atmış, bugün de taraftarıyla birlikte yeni hedeflere ulaşabilmek için mücadele etmektedir.

Düzcespor, kendisini “Düzceli” olarak tanımlayan yurt içi ve yurt dışında yaşayan onbinlerin futbol sevdasının adıdır.

Düzcespor bu şehri tek çatı altında toplayan, yedisinden yetmişine, kadınından erkeğine herkesi bir araya getiren en büyük spor kulübüdür.

Düzcespor’un taraftarıyla birlikte 53 yıl önce başlayan futbol yolculuğunda bugün yeni bir şampiyonluk hikayesi yazılmak üzeredir.

Bu hikayenin gerçekleşebilmesi için, kendini Düzceli olarak tanımlayan, bu şehirde ya da gurbette yaşayan herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir.

Şampiyonluk rüyası ancak bu şekilde gerçekleşebilir.

Resmi kuruluşlar, belediye ve STK’lar imkanlar dahilinde Düzcespor’a destek olmaya gayret ediyorlar.

Pandemi nedeniyle ekonomik ve sosyal sıkıntıların yaşandığının farkındayız.

Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzcespor yönetimi olarak, HER BİRİMİZ Kulübü mali yönden güçlendirmek, gelir sağlamak için proje üstüne proje üretiyoruz.

BİR ÇAĞRIMIZ VAR

İşçisinden patronuna, öğrencisinden esnafına, gencinden emeklisine; tüm kişi ve kurumları, Düzcespor’a destek olmaları için, pandemi nedeniyle seyircisiz oynanacak olan maçlara özel basılmış 25 TL ücreti olan HATIRA BİLET satışı başlatma kararı aldık.

25 TL’lik bilet, Düzcespor’un şampiyonluk rüyasına destek demektir.

Seyircisiz oynanan her maçta belki tribünlerde olamayacaksınız, ama satın alacağınız “hatıra” her biletle Düzcespor’un her daim yanında olduğunuzu ve kalben desteklediğinizi göstereceksiniz.

25 TL vererek ‘Hatıra Bilet’ almaya ve Düzcespor’a sahip çıkmaya var mısınız?"

Hatıra Bilet'lerin Düzce Valiliği önündeki Düzcespor ürünlerinin satışının yapıldığı mağaza ile gezici ekiplerden satın alınabileceği bildirildi.