İTFAİYE EKİPLERİ KARDA İMDADA KOŞTU

​​​​​​​Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yağışla birlikte kentin belirli bölge ve mahallelerinden gelen ihbarlara anında müdahale ederek yoğun mesai harcıyor.


İTFAİYE EKİPLERİ KARDA İMDADA KOŞTU

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yağışla birlikte kentin belirli bölge ve mahallelerinden gelen ihbarlara anında müdahale ederek yoğun mesai harcıyor.

YIKILAN AĞAÇ MİNİBÜSÜN ÜZERİNE DEVRİLDİ

Uzunmustafa Mahallesinde yoğun kar yağışı nedeniyle kırılan ağaç dalları bir otomobilin üzerine düştü. Yapılan ihbarın ardından hızla olay mahalline giden İtfaiye ekipleri kırılan ağaç dallarını otomobilin üzerinden kaldırdı.

MARKETİN SUNDURMASI ÇÖKTÜ

Körpeşler Mahallesinde bir marketin sundurmasında biriken karlar, sundurmanın çökmesine neden oldu. Market içerisinde bir vatandaşın mahsur kaldığı ihbarını alan ekipler, kısa sürede bölgeye giderek, vatandaşı bulunduğu yerden kurtardı.

ÜÇKÖPRÜ’DE EVİN ÜZERİNE AĞAÇ DEVRİLDİ

Bir diğer olay ise Üçköprü Köyü'nde meydana geldi. Yoğun yağan kar yağışı nedeniyle Üçköprü köyünde bir ağaç evin üzerine devrildi. Çevrede güvenlik önlemleri alarak ağacı evin üzerinden kaldıran ekipler merkeze dönüş sağladı.

BAHÇEŞEHİR’DE KÖPEK KURTARMA OPERASYONU

Yoğun kar yağışının başlamasıyla birlikte kentin birçok noktasından gelen ihbarları değerlendiren İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Bahçeşehir Bölgesinde bulunan iş merkezinde bir köpeğin yüksekten düşerek yaralandığı ihbarını aldı.

Olay yerine intikal eden ekipler yaklaşık 15 metre yükseklikten düşen köpeği 10 dakikalık çalışmanın ardından bulunduğu yerden kurtardı. Ekipler, yaralı köpeğin tedavisinin yapılması için Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim etti.