İSTİFA KABUL EDİLMEDİ, KAPOĞLU GERİ DÖNDÜ

Düzcespor Yönetim Kurulu acil toplantı yaparak, Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasının kabul edilmediğini açıkladı.


İSTİFA KABUL EDİLMEDİ, KAPOĞLU GERİ DÖNDÜ

Düzcespor Yönetim Kurulu acil toplantı yaparak, Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasının kabul edilmediğini açıkladı. 

Düzcespor Yönetim Kurulu’nun Şıralık tesislerinde yaptığı toplantının ardından yayınlanan basın bildirisi şu şekilde:

“Bilindiği gibi bir müddet önce Kulüp Başkanımız Sayın Gökhan Kapoğlu, kamuoyunun bildiği malum ve haklı gerekçelerle istifasını açıklamıştı.

Gerek spor camiası, gerekse tüm kamuoyu Sayın Başkanımızın istifasını üzüntüyle karşılamış ve görevine geri dönmesini talep etmiştir.

Bu süreçte görülmüştür ki, Düzcespor, bu ilin en büyük ve bölge insanını tek çatı altında birleştiren, 7’den 70’e herkesi kırmızı lacivertli renk etrafında bir araya getiren, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bir bayraktır.

İstifanın ardından sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü önderliğinde sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri bir araya gelerek, Düzcespor’un geleceği ile ilgili önemli kararlar alınmış, bundan sonraki süreçte Düzcespor’un maddi ve manevi olarak yanında ve destekçisi olunacağını kamuoyuna deklere etmişlerdir.

Yönetim kurulumu, tüm bu gelişmeleri ayrıntılı olarak değerlendirmiş ve Sayın Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun istifasını bu gerekçeler altında kabul etmemiştir.

Yönetim Kurulu olarak inanıyoruz ki, Sayın Kapoğlu’nun başkanlığı döneminde elde edilen sportif başarıların, bundan sonra da devam edeceğine, takımımızın şampiyonluk hedefine emin adımlarla yürüyeceğine, başta Sayın Valimiz Cevdet Atay ve Sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ile diğer tüm resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile o senenin “Bu sene” olduğuna inancımız tamdır.

Sayın Kulüp Başkanı Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun görevine devam ederek Düzcespor’u  bir üst lige taşıyacağına inanıyor ve güveniyoruz.

Yönetim kurulu olarak sayın başkanımızın yanında olacağımıza bir kez daha vurguluyoruz.”