AK PARTİ ARTIK O TELEFONU KULLANMAYACAK

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, düzenlediği basın toplantısında ABD’ye ait olan iPhone telefon ve benzeri ürünlere boykot uygulanacağını bildirirken, partinin 50 bin üyesine mesaj atılacağını dile getirdi.


AK PARTİ ARTIK O TELEFONU KULLANMAYACAK

AK parti İl Başkanı Hikmet Keskin, düzenlediği basın toplantısında ABD’ye ait olan iPhone telefon ve benzeri ürünlere boykot uygulanacağını bildirirken, partinin 50 bin üyesine mesaj atılacağını dile getirdi.

Basın açıklamasına, Belediye Başkanı Dursun Ay, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, kadın ve gençlik kolları ile teşkilat üyeleri katıldı.

Keskin, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı spor salonunda yapılacak olan büyük kongre ile ilgili bilgi verirken, kongrenin ardından Türkiye’nin yeni bir sürece gireceğini belirtti.

Keskin, “ Kongremize Düzce’mizden 36 araç ile, 1200 hemşerimiz katılacak, 18 Ağustos gecesi belediye meydanından 15 aracımız, diğer araçlarımız da ilçelerden kalkacak. Katılmak isteyen tüm hemşerilerimiz 17 Ağustos’u 18 Ağustos’a bağlayan gece 05: 00 da belediye meydanına gelebilirler.” Dedi.

TEŞKİLAT IPHONE KULLANMAYACAK

Keskin, alınan bir kararla ABD’ye ait olan iPhone telefon ve benzeri ürünlere boykot uygulanacağını bildirirken, partinin 50 bin üyesine mesaj atılacağını dile getirdi. Düzce teşkilatının kampanyayı başlatacaklarını belirtti.