FARUK ÖZLÜ İLE GEZEN CİHAT ALGÜN İŞİ BİLİYOR!

FARUK ÖZLÜ İLE GEZEN CİHAT ALGÜN İŞİ BİLİYOR!

Düzceli iş insanı Cihat Algün, inşaat ve emlak piyasasında daha güçlü olabilmek için siyasetçilerle de dirsek temasını sürdürüyor.

23 Nisan 2022 - 14:27

Düzce'de inşaat ve emlak sektöründe önemli projeler yapan Cİhat Algün'ün reklamasyon ve pazarlama konularında siyasetçilerle dirsek temasına girerek kendi reklamını yapması dikkat çekti. 

Cihat Algün, geçtiğimiz günlerde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile birlikte İstanbul'da biraraya geldi ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i ziyaret etti.

Cihat Algün, bu ziyaretini sosyal medya hesaplarından paylaşırken, "Sayın bakanımız Dr. Faruk Özlü ile Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

Algün'ün bu paylaşımı, çoğunluğu Düzce Belediyesi'nde görev yapan takipçileri tarafından beğenildi, "Cİhat Algün'e  bravo. Faruk Özlü ile güzel reklam çalışması yapıyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Belediye Başkanı Faruk Özlü ise, Cihat Algün'le birlikte Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen'i ziyaretine ilişkin sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunmadı.

Özlü'nün İstanbul'daki bazı ziyaretlerini sosyal medya hesabından paylaşırken, Cİhat Algün'le birlikte yaptığı ziyareti gizlemesi dikkat çekti. 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hasan
  2 hafta önce
  Kaşı sırtımı, kaşıyayım sırtını.
 • Hakan Semiz
  1 ay önce
  paranın nerde olduğunu bilen kazanır. sadece tertemiz birisi olduğunu göstermen ve hissettirmen yeter.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...