Reklam
Reklam
FARUK ÖZLÜ BAKANLIK MODUNDAN HALA ÇIKAMAMIŞ!

FARUK ÖZLÜ BAKANLIK MODUNDAN HALA ÇIKAMAMIŞ!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye yönelik eleştirilerine sürdürdü.

03 Mart 2022 - 13:16

Tanju Özcan, Oxijen TV'de katıldığı programda, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile ilgili dikkat çeken eleştirilerde bulundu. 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün belediye başkanlığına hala alışamadığını söyleyen Özcan, "İktidar partisi eski bakanını belediye başkanı seçtiniz, Bu arada bir süre  önceye kadar  sık sık görüşüyor konuşuyorduk Sayın Özlü belediye başkanlığına hala alışamamış, dostane uyarı olarak söylüyorum. Hala bakan mıyım belediye başkanı mıyım diye düşünürsen, bana bakan deyin dersen, valiye nasıl davranayım vali bana nasıl davranacak diye düşünürsen Düzce’nin ekonomisini yönetemezsin" ifadelerini kullandı. 

Düzce ve Bolu belediyelerinin hizmetleri ile belediyelerin bütçelerini kıyaslayan Özcan, "Düzce belediyesi bu yıl yatırıma 38 milyon,  biz ise 240 milyon lira ayırmışız, Düzce belediyesinin bütçesini sayın bakandan daha iyi biliyorum çünkü inceliyorum. Bir aile reisi o ailenin bütçesini bilmezse, gelir giderini bilmezse  o aileyi yönetebilir mi. Sayın bakanı insan olarak severim o ayrı. Düzce belediyesinin 330 milyon yatırım bütçesi 220 milyona yakını Ankara'dan gelmiş, Düzce belediyesi Ankara’ya bağlı. Bolu'da ise yatırım bütçesi 450 milyon lira. Bolu'da CHP’li belediye yok, halkın belediyesi var, ben kendimi genel merkeze yönettirmem, genel başkanımdan talimat almam. Ben göreve geldiğimden beri belediye büyüdü, yüzde 55 büyüyen Türkiye’de başka kamu kurum var mı" dedi.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA HALA ALIŞAMAMIŞ!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ