Reklam
YÜKÜMLÜLERİN ESERLERİ SERGİLENİYOR

YÜKÜMLÜLERİN ESERLERİ SERGİLENİYOR

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından geçmişte uyuşturucu bağımlısı olan ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülerin topluma kazandırılması ve meslek edinmelerine yönelik olarak açılan kurs sonunda yapılan eserler düzenlenen sergi ile Düzcelilerin beğenisine sunuldu. Yükümlülerin eserleri büyüledi. 

21 Nisan 2018 - 10:55

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından geçmişte uyuşturucu bağımlısı olan ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülerin topluma kazandırılması ve meslek edinmelerine yönelik olarak açılan telkari işleme kursu tamamlandı. Daha çok bayan yükümlülerin katıldığı kurs sonunda da yapılan eserler düzenlenen sergi ile Düzcelilerin beğenisine sunuldu. Yükümlülerin eserleri büyüledi. 
Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından geçmişte uyuşturucu kullanan ve mahkemeler tarafından denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülere yönelik “İşleyen eller gülen yüzler” adı altında Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığı ile telkari işleme kursu açıldı. Kursu tamamlayan kursiyerlerin yaptığı eserler ise Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergi ile Düzcelilerin beğenisine sunuldu. Serginin açılışını Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu ve protokol üyeleri yaptı. 
Sergide yükümlüler tarafından yapılan kolye, küpe, tespih gibi çok sayıda takı tasarımı sergilendi. Sergi 1 hafta boyunca açık kalacak. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
FARUK ÖZLÜ'NÜN HEDEFİNDE İMAMOĞLU VAR
FARUK ÖZLÜ'NÜN HEDEFİNDE İMAMOĞLU VAR