• Reklam
YIĞILCA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

YIĞILCA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısı dolayısıyla Yığılca İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

14 Ekim 2019 - 13:41 - Güncelleme: 14 Ekim 2019 - 13:45

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısı dolayısıyla Yığılca İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri toplantı öncesinde, vatandaşlar ile bir araya gelerek hasbihal ettiler. Akabinde İlçe Stadında gerçekleştirilen Yığılcaspor ve Düzce Belediye Spor Süper Amatör Lig Müsabakasını izlediler. Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Önceki Dönem Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit eşlik etti.

İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısına katılım sağlayarak İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. İlçe teşkilatı ve İlçe sorunlarıyla alakalı istişareler yapıldı. Danışma Meclisinde, Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Volkan Temizel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Önceki Dönem Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Köy ve Mahalle Başkanları, İlçe danışma toplantısında hazır bulundu.

Toplantı sonrasında, İl Başkanı Mustafa Keskin ve Beraberindeki heyet, Yığılca Gökçeağaç Köyünü ziyaret ederek köy sakinleri ile hasbihal edip sorun ve taleplerini dinledi. Yapımı devam eden Köy yolu asfalt çalışması ile ilgili bilgiler verilerek en kısa sürede asfalt çalışmasının tamamlanacağı Köy sakinlerine bildirildi.

Son olarak Yığılca Gökçeağaç Köyü Yatılı Erkek Kur’an Kursu’nu ziyaret eden İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, Kursta yatılı kalan öğrenciler ile biraraya gelerek sohbet etti. Kurs idarecilerinden bilgiler alan İl Başkanı Mustafa Keskin, ‘’Kursun eksiklerini tesbit edip gerekenin yapılacağını’’ İfade etti. İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet tarafından, Gökçeağaç Köyü Yatılı Erkek Kur’an Kursu’na 4 adet Masa Üstü Bilgisayar ve İl Gençlik Kolları İle Üniversite Birimimiz tarafından yeni Kütüphane hediye ettiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 28 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 28 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 30 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 30 ÖLÜ