Reklam
 • Reklam
YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: SELİM METİN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: SELİM METİN

18 Mayıs 2019 - 15:30

Yükselenler:

1-) Zülkif Dağlı (Vali): Düzce’de 3 yıla yakın süredir görev yapıyor, il tarihinde en uzun süre görev yapan ikinci vali oldu, başarılı valiler arasında yer aldı.

2-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): 4 yıllık görev süresini tamamladı, önemli projeleri hayata geçirdi, STK’ların desteğini aldı, yeniden rektör atanması bekleniyor.

3-) Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Ramazan iftarlarını lüks salonlar yerine, sıradan vatandaşlarla birlikte yapıyor, örnek bir siyasetçi profili sergiliyor.

4-) Orhan Yılmaz (Kamyoncular Koop. Bşk.):  Kooperatife akaryakıt istasyonu yatırımı kazandırarak herkese örnek oldu, kamuoyundan takdir ve destek gördü.

5-) Alihan Sallı (DÜ öğrencisi): Türkiye çapında düzenlenen Kültür ve Sanat yarışmasında, Türk müziği yorumlama kategorisinde birinci oldu.

 

Düşenler:

1-) Selim Metin (Özel İdare Gen. Skr. Yrd.): Sürpriz şekilde görevden alındı ve uzman kadrosuna atanarak kızağa çekildi.

2-) İsmail Ceran (Trafik Md.): Uzun yıllardır müdürlük yapıyor, biriminde metal yorgunluğu başladı, trafik sorunlarına çözüm üretmekte yetersiz ve etkisiz kalıyor.

3-) M. Ali Kahraman (Zabıta Md.): Kaldırımlara araç parkını ve esnafın kaldırım işgalini önlemekte yetersiz kalıyor, ekibini uyarması ve denetimleri sıklaştırması gerekiyor.

4-) Cüneyt Yemenici (AKP Akçakoca ilçe başkan adayı): Boşalan ilçe başkanlığına aday oldu, yapılan temayül yoklamasında destek bulamadı, şansı çok az.

5-) Cengiz Tuncer (Başkan danışmanı): Sahibi olduğu kafeteryada imara aykırılık ve kaçak çıkma olduğu iddia ediliyor,  bu yüzden eleştiri ve tepki alıyor.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hasan
  1 yıl önce
  Düzce\'de banketler istila altında, ev yaparken çekme payı olarak ayrılan yerleri işletmeler sigara içme yeri olarak genişletiyor. Kaçak diye kocaman parkları yıkacaksın ama her gün banketler kaçak yapılıyor göz yumacaksın bu nasıl idarecilik.
 • GÖLYAKALI
  1 yıl önce
  Vali Bey en uzun görev yapan vali .....Başarılı oldu ....Halka bakış acısı babacanca......

Son Yazılar