Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞENLER: FAHRİ ÇAKIR

14 Eylül 2019 - 14:00

YÜKSELENLER:

1-) Zülkif Dağlı (Vali): Düzce il olduğundan beri en uzun süre mülki amirlik yapan isim oldu, görevinde 3 yılı geride bıraktı ve en uzun süre vali rekorunu kırdı.

2-) Yasin Yılmaz (Sağlık Md.): Düzce’nin sağlık hizmetlerinin verimli ve etkin olması konusunda özveriyle çalışma yapıyor, başarılarıyla takdir topluyor.

3-) Emrah Gülmez (Bld. Temizlik Md.): Göreve geldikten sonra çöp toplanması, cadde, sokak, kaldırım, meydan ve parkların temiz kalması için büyük çaba gösteriyor.

4-) Sabahattin Arı (Belediye Mali İşler Md.): Düzce Belediyesi’nde yapılan son atamalarla, kurumun en kritik birimi olan Mali Hizmetler Müdürlüğü grevine getirildi.

5-) Okan Kaltu (Fen İşl. Md.): Başkan Faruk Özlü’nün takdiri sonucunda sürpriz şekilde Fen İşleri Müdürlüğü görevine atandı,  önemli sorumluluk üstlendi.

 

DÜŞENLER:

1-)  Fahri Çakır (Milletvekili): Tecrübeli siyasetçi olmasına rağmen son 1 yıldır Düzce meselelerine fazla önem vermediği gözleniyor,  sorunlara ilgisiz kalıyor.

2-) Dursun Ay (İGM üyesi): Oldukça pasif ve sıradan bir profil sergiliyor, varlığı ile yokluğu belli olmayan üyeler arasındaki yerini erken aldı.

3-) Barış Cerlet (SEDAŞ Md.): Bölgedeki plansız kesintiler ve sık yaşanan arızalar yüzünden yine eleştirilerin hedefinde, toplumu bilgilendirmede yetersiz.

4-) Cengiz Tuncer (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Veteriner işlerinden sorumlu, sokaklarda başıboş dolaşan hayvanlar konusunda başarısız, eleştiri alıyor.

5-) İlknur Bahar (Bld. Mec. Üyesi): Mecliste parmak kaldırmaktan başka bir iş yapmayan üyeler arasında yer alıyor, pasif ve etkisiz kalıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar