Reklam
YÜKSELENLER: ÜMİT YILMAZ DÜŞENLER: AZADE AY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: ÜMİT YILMAZ DÜŞENLER: AZADE AY

24 Kasım 2018 - 17:35

YÜKSELENLER:

1-) Ümit Yılmaz (MHP Milletvekili): Düzce’nin sorunlarını her fırsatta TBMM gündemine taşıyor, halktan aldığı desteğin hakkını yerine getiriyor.

2-) Faruk Özlü (AK Parti adayı): Yapılan anketlerden birinci çıkıyor, kamuoyu desteğine sahip durumda, tabanın desteğine sahip.

3-) İsa Bilçin (İGM adayı): 5 yıl aradan sonra yeniden İl Genel Meclisi adayı oldu, tecrübesi ve birikimiyle listeye girmesi ve seçilmesi bekleniyor.

4-) Okan Yanmaz (MHP Akçakoca adayı): Beklentiler dahilinde ikinci kez MHP adayı oldu, seçimin iddialı ismi, güçlü bir rüzgar estiriyor.

5-) Fikret Albayrak (CHP Akçakoca adayı): 5 yıllık belediye başkanlığının ardından geçen seçim kaybetmişti, bu kez daha iddialı ve güçlü durumda.

 

DÜŞENLER:

1-) Azade Ay (Baro Bşk.): FETÖ’nün firari savcısına destek verdiği iddialarına karşı suskun kaldı, hukukçu karizması çizildi, itibar kaybetti.

2-) Cüneyt Yemenici (Akçakoca Belediye Bşk.): Önümüzdeki seçimde işi gerçekten çok zor, anketlerde rakiplerine karşı gerilemiş durumda.

3-) Hasan Günden (Belediye Mec. Üyesi): Kişiliksiz, tutarsız ve ilkesiz bir siyasi çizgi izlemesi sebebiyle itibar kaybı yaşıyor, eleştirilerin hedefinde.

4-) Kenan Öztürk (Düzcespor antrenörü): Takıma fazla katkı sağlamadığı gözlendi, fark yaratamadı ve takımın kötü gidişatını durduramadı.

5-) Osman Çakır (AKP adayı): Son 3 seçimde milletvekili adayı olamadı, şansını Düzce belediye başkan adaylığı için denedi, adaylık şansı sıfır..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar