Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN DÜŞENLER: AZADE AY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN DÜŞENLER: AZADE AY

26 Ekim 2019 - 15:18

YÜKSELENLER:

1-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): İş Dünyası Zirvesi başta olmak üzere diğer çeşitli projelerle Düzce’nin ekonomik ve sosyal yönden gelişmesine ve tanıtımına büyük katkı sağlıyor.

2-) Ersin Gökçe (AK Parti Bşk. Vekili): 9 aydır yürüttüğü başkan vekilliği görevinde başarılı, özellikle sağlık kurumlarının eksikliklerinin giderilmesinde katkısı büyük.

3-) Davut Biriktir (AK Parti Teşkilat Bşk.): Yıpranmamış, genç ve idealist siyasetçilerden, teşkilatta herkesin sevdiği ve saygı duyduğu bir isim,  geleceği parlak.

4-) İsa Yazıcı (Spor Md.): Sürpriz şekilde Gençlik ve Spor İl Müdürü oldu, son dönemde bürokraside hızla yükselen müdürler arasında yer aldı.

5-) Fatih Mercan (MHP Gümüşova Bşk.): İstifa sebebiyle boşalan MHP Gümüşova İlçe Başkanlığı görevine atandı, dürüst, ilkeli ve seviyeli siyaset yapması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Azade Ay (Baro Bşk.): Terör örgütünü ve elemanlarını övücü mahiyetteki sosyal medya paylaşımları sebebiyle hakkında suç duyurusu yapıldı.

2-) Sezgin Diner (Zabıta Md): Yeni görevinde bugüne kadar beklentiyi karşılayamadı, özellikle kaldırım işgallerine karşı etkili olamadı.

3-)  İdris Şahin (Rektör Yrd.): Üniversite Hastanesi’nin anjiyo sistemi gibi bazı kritik eksikliklerinin giderilmesi konusunda yetersiz kalıyor, eleştiri alıyor.

4-) Nurhan Kartal (Çevre ve Şehircilik Md.): Akçakoca’da çevreye zarar veren beton santrali konusunda kamuoyundan yükselen tepkilere sessiz kalıyor, eleştiri alıyor.

5-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): 6 aylık döneminde dişe dokunur bir icraat yapmadı, yeni proje geliştiremedi, günü kurtarmaktan öteye geçemedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar