• Reklam
YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN DÜŞENLER: AZADE AY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: TUNCAY ŞAHİN DÜŞENLER: AZADE AY

24 Ağustos 2019 - 14:10

YÜKSELENLER:

1-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Bölge sanayisinin gelişmesi ve ihracat odaklı üretimin artırılması amaçlı yeni proje başlattı, koltuğun hakkını veriyor.

2-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Sahilde kaçak yapılaşmaya izin vermiyor, kaçak inşaat yapan bir otele ceza kesti,  izinsiz yapıları yıktırdı.

3-) Sadettin Eren (Halkbank Md.): Tayin sebebiyle boşalan Halkbank Düzce Şube Müdürlüğü görevine atandı, bankacılıktaki başarısıyla fark yaratması bekleniyor.

4-) Abdülkadir Uslu (Marka Koordinatörü): Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Düzce Yatırım Ofisi Koordinatörlüğü görevine atandı.

5-) İsa Keleş (Gazeteci): Oksijen Medya’daki başarılı çalışmalarının ardından Akçakoca Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler biriminde görev yapacak.

 

DÜŞENLER:

1-) Azade Ay (Baro Bşk.): Adli Yıl açılışını boykot etmesi ve görevden alınan HDP’li belediye başkanlarına sahip çıkması kamuoyunda sert tepkilere yol açtı.

2-) Güler Güneş (Düzce Bld. Mec. Üye): Hakkında gündeme getirilen partizanlık iddialarına yanıt veremedi, meclise ve kamuoyuna hesap vermekten kaçındı.

3-) Muharrem Tozan (Gümüşova Bld. Bşk.): Seçimden bu yana icraat anlamında fark yaratamadı, günü kurtaran rutin işler yapmaktan öteye geçemedi.

4-) Hüdaver Gösterişli (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Kendisine bağlı birim olan kültür faaliyetleri konusunda etkisiz ve pasif kaldığı gözleniyor, daha aktif olması bekleniyor.

5-) Necdet Çiçek (Tarım Md.): Düzce ve çevresinde halkın tepkisine yol açan sinek ve sivrisinekle mücadele konusunda yetersiz ve etkisiz kalıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar