Reklamı Geç
Reklam
YÜKSELENLER: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞENLER: KENAN GÖKMEN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞENLER: KENAN GÖKMEN

04 Ağustos 2018 - 12:01

YÜKSELENLER:

1-)  Nigar Demircan Çakar (Rektör):  Düzce Üniversitesi’nin en başarılı ilk 50 üniversite arasına girmesinde önemli rolü oldu, başarı çıtasını yükseltti.

2-)  Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Odayı ve sanayicileri bölgesel ve ulusal toplantılarda en başarılı şekilde temsil ediyor, iş dünyasının sorunlarının çözümü için başarılı adımlar atıyor.

3-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): 9,5 yıllık belediye başkanlığında Çilimli’nin çehresini değiştirdi, halkın belediye başkanı oldu, bir dönem daha başkan seçilmesi kesin gibi.

4-) Muzaffer Yiğit (Yığılca Bld. Bşk.): İlçede başta alt yapı uygulamaları olmak üzere önemli işler başardı, sosyal belediyecilikte başarılı, halkın sevdiği ve desteklediği başkanlar arasında.

5-) Bediha Taçyıldız (Sporcu): Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olarak katıldığı  Dünya Üniversiteleri Muaythai Şampiyonası'nda altın madalya alarak şampiyon oldu.

 

DÜŞENLER:

1-) Kenan Gökmen (Yeypaş Md.): Sürpriz şekilde görevden ayrıldığını ve istifa ettiğini açıkladı, arkasında birçok soru işaretleri bıraktı.

2-) Cüneyt Yemenici (Akçakoca Bld. Bşk.):  AK Parti’nin yıpranan ve çok eleştiri alan belediye başkanları arasında yer alıyor, teşkilatın da istemediği isim, yeniden adaylığı riskli.

3-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): İkinci dönem başkanlığında da halka vaadlerini tam olarak yerine getiremedi, özellikle son yıllarda başarılı olamadı.

4-) Alp Cengiz (Düzce Bld. Mec. Üyesi): AK Parti’nin parmak kaldırmaktan başka icraatı görülmeyen pasif ve etkisiz meclis üyelerinden, bir dahaki dönem seçilme şansı kalmadı.

5-)Mehmet Atılmış (Düzce Bld. Mec. Üyesi): AK Parti’nin hiçbir varlık gösteremeyen meclis üyeleri arasında yerini aldı, varlığı ile yokluğu belli olmayan isimler arasına girdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar