Reklamı Geç
Reklam
YÜKSELENLER: MUZAFFER YİĞİT ​​​​​​​DÜŞENLER: EROL...
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: MUZAFFER YİĞİT ​​​​​​​DÜŞENLER: EROL BAYRAKTAR

09 Şubat 2019 - 12:38

YÜKSELENLER:

1-) Muzaffer Yiğit  (Yığılca Bld. Bşk.): Seçim yarışını açık ara önde götürüyor, rakipleriyle aradaki farkı açıyor, seçimi rahat kazanacak durumda.

2-) Muhsin Yavuz (Çilimli Belediye Bşk.): 10 yıllık başarılı belediye başkanlığının ardından üçüncü kez halktan güven oyu alması ve seçimi rahat kazanması bekleniyor.

3-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): Yaptığı icraatlar halkta karşılık buluyor, seçimin net favorisi durumunda, çok fazla zorlanması beklenmiyor.

4-) Birol Şahin (MHP Kaynaşlı adayı): AK Parti’deki dağınıklık ve adaya olan tepki oylarını toplamaya başladı, daha iddialı konuma geldi, seçimi kazanması sürpriz olmaz.

5-) Ahmet Azap (Gümüşova Bld. Bşk.): Son günlerde yaptığı çalışmalarla atağa geçti, yeni projeleriyle daha fazla destek görüyor, daha iddialı durumda.

 

DÜŞENLER:

1-) Erol Bayraktar (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Teşkilatın ve tabanın kendisine yönelik tepkisi dinmiyor, halk nezdindeki desteği giderek azalıyor, iddiası azalıyor.

2-) Yakup Demircan (AK Parti Gölyaka adayı): Adaylığı açıklandıktan sonra ilçe halkı üzerinde beklenen olumlu etki yapamadı, şimdilik zayıf aday kategorisinde.

3-) Rasim Çam (MHP Yığılca adayı): Seçim yarışında oldukça gerilerde bulunuyor, halkta yeterli karşılık bulamıyor, iddiası azalıyor.

4-) Ramazan Özdemir (İP Gümüşova adayı): Halkla yeterli karşılığı yok, iddiasız bir aday profili sergiliyor, seçimi kazanması çok zor.

5-) Fikret Albayrak (CHP Akçakoca adayı): Son günlerde rakiplerine oranla yarışı geride sürdürüyor, kendisinden beklenen çıkışı henüz yapamadı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar