YÜKSELENLER: MUSTAFA KOLOĞLU DÜŞENLER: MEHMET BAKAN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: MUSTAFA KOLOĞLU DÜŞENLER: MEHMET BAKAN

15 Haziran 2019 - 13:36

YÜKSELENLER:

1-) Mustafa Kaloğlu  ( Cumayeri Bld. Bşk.): Başkan seçildiğinden bu yana olumlu ve başarılı hizmetlere imza atıyor, halktan aldığı desteğin karşılığını veriyor.

2- Rasim Çam (Yığılca Bld. Bşk.): Belediye hizmetlerinin daha etkin ve verimli olması için çaba içinde, sürekli halkla içiçe bulunarak fark yaratıyor.

3-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): Üçüncü dönem belediye başkanlığında ustalık dönemine uygun hizmetlere imza atıyor, halkın desteği zirvede.

4-) Hüdaver Gösterişli (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Sosyal belediyecilik uygulamalarında ve halkla diyalog konusunda oldukça başarılı, koltuğun hakkını veriyor.

5-) Elif Yılmaz (Uzman doktor): Yapılan görev değişikliği ile Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcılığı’na getirildi, başarılı olması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Mehmet Bakan (Sanayi Sitesi Bşk.): 30 yıla yaklaşan başkanlığı bitmek üzere, üyelerden eleştiri ve tepki alıyor, kongrede yeniden aday olması beklenmiyor.

2-) Samet Birinci (Hastane Md.): Müdürlük görevinde başarısız ve yetersizdi, bu sebeple görevinden alındı, pasif bir göreve atanacak.

3-) Özkan Çalış (Sağlık memuru): Halk Sağlığı Başkanlığı’na torpille getirilmişti, liyakatsizliği sebebiyle bu görevinden alındı, asli görevi sağlık memurluğuna döndü.

4-) Barış Cerlet (Sedaş Md.): Düzce’de sık sık yaşanan elektrik arızaları ve kesintilerinden sorumlu tutuluyor, vatandaşların tepkilerine duyarsız kalmakla eleştiriliyor.

5-) İsmail Caran (Düzce Trafik Md.): Kent içi trafik sorunlarını çözmekte yetersiz kalmaya başladı,  usulsüz araç parkı ve kasksız motosiklet sürücülerine engel olamıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar