• Reklam
YÜKSELENLER: MUHSİN YAVUZ DÜŞENLER: FİKRET ALBAYRAK
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: MUHSİN YAVUZ DÜŞENLER: FİKRET ALBAYRAK

02 Mart 2019 - 13:48

YÜKSELENLER:

1-) Muhsin Yavuz (Çilimli Bld. Bşk.): Seçimin kesin favorisi durumunda ve iddiasını sürdürüyor, seçmen desteği tam, kazanmaya çok yakın.

2-) Muzaffer Yiğit (Yığılca Bld. Bşk.): İkinci dönem belediye başkanlığını kazanmakta zorlanmayacak, seçim yarışını önde sürdürüyor.

3-) Recep Tuna (Cumayeri Bld. Bşk.): Son günlerde yaptığı doğru ve isabetli politikalarla seçim yarışında öne geçti, kazanmaya yakın görünüyor.

4-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): Seçim yarışını önde götürüyor, yaptıkları ve yapacağı yeni projelerle seçmen gözünde ön planda, seçimin favorisi.

5-) Okan Yanmaz (MHP Akçakoca adayı): Üçüncü kez girdiği başkanlık yarışında oldukça iddialı görünüyor, rakiplerine göre daha avantajlı durumda.

 

DÜŞENLER:

1-) Fikret Albayrak (CHP Akçakoca adayı): Belediye başkanı olarak seçimi kaybetmişti, yeniden aday oldu, ancak seçmenden beklediği karşılığı bulamıyor.

2-) Mustafa Koloğlu (MHP Cumayeri adayı): Seçim performansı iyi değil, yarışta öne geçmeyi başaramadı, rakibini geriden takip ediyor, kazanması zor.

3-) Erol Bayraktar (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Başkanlığı döneminde yaptığı hatalı icraatlar ve yanlışlar sebebiyle sıkıntı yaşıyor, seçimi kazanması tehlikede.

4-) Rasim Çam (MHP Yığılca adayı): Seçmenden beklediği desteği henüz tam olarak almış değil, kazanması düşük ihtimal olarak görülüyor.

5-) Yakup Demircan (AK Parti Gölyaka adayı): Siyasete henüz tam alışmış değil, seçmene tepeden bakan bir tavır sergilemesi eleştirilere yol açıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar