Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: SALİH KESKİNLİ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: SALİH KESKİNLİ

09 Aralık 2017 - 13:10

YÜKSELENLER:

1-) Hikmet Keskin (AK Parti İl Bşk): İkinci dönem için il başkanlığını garantiledi, kongre hazırlıklarına başladı, yönetimde geniş çaplı değişiklik yapması bekleniyor.

2-) Selim Metin (Özel İdare Gen. Skr. Yrd.): Kış mevsimiyle ilgili çalışmaların sevk ve idaresini başarıyla  yürütüyor, özellikle karla mücadelede tecrübesi ile başarılı oluyor.

3-)  Muzaffer Yiğit (Yığılca Bld. Bşk.): Karla mücadele konusunda gerekli önlemleri aldı, ilçede ulaşımın ve diğer hizmetlerin aksamadan yürütülmesini sağladı.

4-) Güler Güneş (AK Parti Kadın Kolları Bşk.): Beklentiler doğrultusunda aktif siyaset yapmaya başladı, kadınların bundan sonra siyaset daha etkili olacaklarının işaretlerini verdi.

5-) Ahmet Duman (Antrenör): Teknik direktörlük görevine geldikten sonra Düzcespor’un başarılı sonuçlar alması ve şampiyonluk iddiasını sürdürmesinde önemli paya sahip, başarılı.

 

DÜŞENLER:

1-)  Salih Keskinli (Bld. Meclis Bşk. Vekili): Meclis üyelerinin sorduğu sorulara yanıt vermekte zorlanıyor, Asar deresi projesiyle ilgili soruda çuvalladı.

2-) Cahit Aydın (İGM üyesi): Verdiği bazı soru önergeleri Valilik makamınca uygun görülmüyor, asli görevi dışındaki fuzuli işlerle meşgul olduğu gerekçesiyle eleştiri alıyor.

3-) Özcan Budak (Turizm Md.): Bir yılı boşa geçirdiği söylenebilir, günü kurtarmaktan başka Düzce’nin tanıtımı için elle tutulur ciddi hiçbir iş yapmadı.

4-) Ümit Yılmaz (MHP İl Bşk.): Partisinin AKP ile birlikte ortak siyaset yapmaya başlamasının ardından sesi soluğu çıkmıyor, birçok önemli meselede sessiz kalmayı tercih ediyor.

5-)  Yusuf Taşhan (Tanıtma Vakıf Bşk.): Vakfın görev ve amacı doğrultusunda hiçbir ciddi faaliyeti gözlenmiyor, sadece protokol  görevini yerine getirmekten başka bir icraatı görülmüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar