Reklam
 • Reklam
YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: DURSUN AY
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: DURSUN AY

29 Eylül 2018 - 13:18

YÜKSELENLER:

1-) Hikmet Keskin (AK Parti İl Bşk.): Düzce Belediye başkan adaylığı yolunda oldukça iddialı duruma geldi, partili rakiplerine göre oldukça avantajlı konumda.

2-) Murat Caymaz (AK Parti aday adayı): Düzce Belediye başkan adaylığı için çalışmalara ve görüşmelere başladı, iddialı isimler arasında yer alıyor.

3-) Muzaffer Yiğit (Yığılca Bld. Bşk.): 5 yıla yakın süredir yaptığı çalışmalarla halkın güven ve desteğini elde etmeyi başardı, seçimi yeniden kolay kazanabilecek durumda.

4-) İbrahim Ercan (Boğaziçi Bld. Bşk.): İkinci dönem adaylığı kesin gibi, belde halkının teveccüh gösterdiği bir isim, aday olması halinde seçimi rahat kazanır.

5-) Azade Ay (Baro Bşk.): BU ay sonunda yapılacak olan baro seçimlerinde yeniden başkanlığa aday olması bekleniyor, yaptığı çalışmalar ve icraatlarla rakiplerine göre daha şanslı.

 

DÜŞENLER:

1-) Dursun Ay (Düzce Bld. Bşk.): Yapılan anketlerde ismi çıkmıyor, yeterli desteğe sahip değil, partideki güçlü ve iddialı rakipler sebebiyle adaylık şansı giderek azalıyor.

2-) Celal Kasapoğlu (MHP aday adayı): MHP’den Düzce Belediye başkanlığı için ismi geçiyor, tecrübesiz oluşu ve kamuoyunda yeterli karşılığı olmaması sebebiyle şansı az.

3-) Salih Keskinli (Düzce Bld. Meclis Bşk. Vekili): 5 yıllık sürede varlığı ile yokluğu belli olmayan isimler arasında yer aldı, önümüzdeki dönemde mecliste olması beklenmiyor.

4-) Çiğdem Günal (İGM üyesi): 5 yıllık dönemde farkındalık yaratamadı, kadın üye olarak ön plana çıkamadı, önümüzdeki dönemde aday gösterilmesi beklenmeyen isimlerden.

5-) Muzaffer Balkancı (Belediye Meclis üyesi): 5 yıllık sürede parmak kaldırmaktan başka hiçbir etkinlikte yer almadı, meclisin pasif ve etkisiz üyeleri arasına dahil oldu.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • eray
  1 ay önce
  Celal Kasapoğlu arkadaş temiz bir arkadaş..İsmini bu şekilde kirletmeyin..Kendisi şehir plancısıdır bildiğim kadarıyla..Daha ne olsunki..
 • Müslüm K.
  2 ay önce
  Celal KASAPOĞLU Düzcenin belediye başkan adayı ve en şanslı ismidir...Parti ayrımı yapmadan haraket etmesi lazım...MHP olmazsa AKP oda olmazsa İYİ parti ....mutlaka piyasada olmalıdır .....Bilgi birikimi ,almış olduğu eğitim ....güzel duruşu yeterlidir .......Bilhassa MHP çok akıllı haraket etmelidir....Başarılar güzel kardeşim...

Son Yazılar