Reklamı Geç
Reklam
YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: AHMET DERTLİ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: HİKMET KESKİN DÜŞENLER: AHMET DERTLİ

01 Eylül 2018 - 16:15

YÜKSELENLER:

1-) Hikmet Keskin (AK Parti İl Bşk.): Belediye başkan adaylığı için en güçlü isim olarak öne çıkıyor, rakiplerine göre adaylık şansı her geçen gün daha fazla yükseliyor.

2-) Erdoğan Bıyık (MHP aday adayı): MHP’den Düzce belediye başkan aday adaylığı için ismi gündemde, sivil toplum lideri olarak adaylık şansı oldukça yüksek.

3-) Muzaffer Yiğit (Yığılca Bld. Bşk.): Yaptığı çalışmalar ve sergilediği olumlu performansla ikinci dönem adaylığını şimdiden garantilemiş durumda, seçimi rahat kazanır.

4-) Okan Yanmaz (MHP Akçakoca aday adayı): Kendisine yapılan haksız operasyon sebebiyle mağdur edilmeye çalışıldı, aday olması durumunda seçimin en favori adayı olur.

5-) Özgür Sağlam (Düzcespor Bşk.): En az harcamayla iyi bir kadro oluşturdu, Düzcespor’u ligin en iddialı takımı haline getirdi, taraftarın desteği ile başarıya ulaşır.

 

DÜŞENLER:

1-) Ahmet Dertli (TSO Meclis Bşk.): Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyeliğine alınmadı, yönetim dışı kalması TSO kulislerinde tartışmalara neden oldu.

2-) Ahmet Nuri Oğuz (Nüfus Md.): Vatandaşa yönelik hizmetlerde sıkıntı yaşanıyor, memurlar çok ağır ve keyfi hareket ediyor, verimli ve etkin hizmet sunulmasında başarısız.

3-) Harun Kabaoğlu (Tarım Md.): Amerikan beyaz kelebeği ile mücadelede istenilen başarıya ulaşılamadı, mücadele konusunda etkisiz ve yetersiz kalındığı için eleştirilere hedef oluyor.

4-) Resul Taştan (Turizm Md.): Göreve başladığı günden bu yana kültür ve turizmle ilgili ciddi bir proje ortaya koyamadı, kendisinden beklentiler boşa çıkmak üzere.

5-) Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Düzce’de eğitimin ilerlemesine katkı sağlayamıyor, yeni eğitim Bakanı’nın kriterlerine uymayan bir bürokrat modeli, başarısızlığı tescillendi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar