YÜKSELENLER: FEVAİ ARSLAN DÜŞENLER: HASAN ÇABUK
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FEVAİ ARSLAN DÜŞENLER: HASAN ÇABUK

14 Mayıs 2017 - 19:29

YÜKSELENLER:

1-)  Fevai Arslan (Milletvekili): Genel merkez nezdindeki itibarı daha da arttı, Düzce siyasetinde güçlü ve  önemli bir politikacı konumunu korudu.

2-) Seçil Acar (Bld. Kültür Md.): Sosyal belediyecilikte önemli işlere imza atmayı sürdürüyor, belediyenin en başarılı müdürü olarak takdir görüyor.

3-) Ahmet Göztaş (Ağır Ceza reisi): Düzce’den Çanakkale’ye ağır ceza başkanı olarak tayin oldu, mesleki olarak daha iyi yere terfi etti.

4-) Atilla Şişman (Lokantacılar Bşk.): Kontrolsüz açılan kermesleri gündeme taşıdı, esnafların sıkıntısına tercüman olup önemli bir girişimde bulundu.

5-) Ulviye Dikmen (Kadın Konseyi Bşk.): Düzce Ot Festivali’nin düzenlenmesi ve gerçekleşmesinde büyük emeği var, önemli bir sosyal projenin mimarı oldu.

 

DÜŞENLER:

1-) Hasan Çabuk (Avukat): Fetullahçıların Düzce’deki önemli ve ön plandaki isimleri arasındaydı, 8 aylık firardan sonra yakalanarak tutuklandı.

2-)  Murat Ardıç (Sendikacı): Sendikaya üye işçileri sattığı iddiasıyla bir fabrikada eylem yapan işçiler tarafından tekme tokat dövüldü.

3-) Ferit Girgin (Bld. Destek Hiz. Md.): Sorumlu olduğu birimine hakim olup olmadığı konusu tartışılmaya başlandı, kendisinden beklenen başarıyı gösteremiyor.

4-) Azade Ay (Baro Bşk.): Atatürkçü bir kadın ve Cumhuriyet ilkelerini savunan hukukçu olarak Atatürk’e yönelik hakaretlere sessiz kalmasına bir anlam verilemedi.

5-) Cüneyt Yemenici (Akçakoca Bld. Bşk.): Çuhallı plajının bakımsızlığı sebebiyle halktan eleştiri alıyor, ihmalkarlığı yüzünden oluşan tepkiler artıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar