Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: FEVAİ ARSLAN DÜŞENLER: CAHİT AYDIN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FEVAİ ARSLAN DÜŞENLER: CAHİT AYDIN

13 Mayıs 2018 - 14:22

YÜKSELENLER:

1-) Fevai Arslan (Milletvekili): Siyasi tecrübesi ve birikimi ile seçimlerde aday listesinde yer alması kuvvetle muhtemel, Reis’in kolay vazgeçmeyeceği vekiller arasında yer alıyor.

2-) İsa Şengüloğlu (AK Parti aday adayı): Temayül yoklamasında büyük destek aldı, parti tabanında ve kamuoyunda karşılığı olan isimlerden, listeye girme şansı yüksek görülüyor.

3-) Ayfer Yılmaz (İGM Bşk.): Yapılan seçimde, sürpriz şekilde il genel meclisi başkanlığına seçildi, böylece Düzce tarihinin ilk kadın il genel meclisi başkanı unvanını elde etti.

4-) Zafer Teber (CHP aday adayı): 2015 seçiminde CHP’nin ikinci parti olmasına katkı sağladı, aday gösterilmesi halinde önümüzdeki seçimde daha fazla başarılı olması bekleniyor.

5-) İlhami Caboğlu (MHP İl Bşk.): İstifa sebebiyle boşalan il başkanlığı görevine atandı, siyasetteki tecrübesi ile seçim döneminde başarılı çalışmalar yapması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Cahit Aydın  (İGM üyesi): Siyasetteki gücü ve tecrübesiyle İl Genel Meclisi başkanı olması bekleniyordu, ancak sürpriz şekilde aday gösterilmedi ve başkan yapılmadı.

2-) Zafer Gündüz (AK Parti aday adayı): Parti tabanında ve toplumda karşılığı bulunmayan aday adayları arasında yer alıyor, listeye girme şansı bulunmayan isimlerden birisi.

3-) Erkan Seçkin (AK Parti aday adayı):Temayül yoklamasında delegelerden destek görmedi, parti tabanında karşılığı bulunmuyor, listeye girme şansı yok gibi..

4-) Cemil Keskin (AK Parti aday adayı): Partide ve kamuoyunda karşılığı bulunmayan isimler arasında, yeterli desteği bulamadı, adaylık şansı çok az olan isimler arasında bulunuyor.

5-) İsmail Çakmak (AK Parti aday adayı): Temayülde yeterli ilgi ve destek gösterilmeyen isimler arasında yer aldı, aday listesine girme şansı az olan kişilerden birisi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar