Reklamı Geç
YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ŞİNASİ TUZLUOĞLU
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ŞİNASİ TUZLUOĞLU

05 Ağustos 2017 - 18:13

YÜKSELENLER:

1-)  Faruk Özlü (Bakan): Düzce’nin ulaşım sorunlarına neşteri vurdu, yatırımların hızlandırılması için Ulaştırma Bakanı ile birlikte önemli adımlar attı.

2-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Düzce’nin eğitim, sağlık, turizm ve diğer projelerinin gerçekleşebilmesi için bakanlıklar nezdinde önemli girişimlerde bulundu.

3-) Ahmet Azap (Gümüşova Bld. Bşk.): 152 konutluk projeyi tamamladı ve hak sahiplerine dağıtılmasını sağladı.

4-) Selim Kocak (Sigortacı): TSO seçimlerine ilk kez katılacak, sevilen ve saygı gören bir isim olarak grubunda kazanması bekleniyor.

5-) Bilal Türkan (Sanayici): Başarılı iş adamlarından, TSO seçimlerinde ekibiyle birlikte tek liste olarak seçimlere girmesi ve kazanması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Şinasi Tuzluoğlu (Gümüşova OSB Md.): Kamunun aracıyla gezmekten başka bir iş yapmıyor, salla başını al maaşını tarzıyla sanayicilerden tepki görüyor.

2-) Ekrem Gökçe (TSO Meclis üyesi): Oda’nın en fazla tepki gören isimlerinden birisi, ekim ayında yapılacak seçimlere girmesi halinde şansı çok az.

3-) Mehmet Danışmaz (TSO Bşk. Yrd.): TSO seçimlerinde karşısına güçlü rakiplerin çıkması bekleniyor, bu sefer kazanması çok zor.

4-) Fevzi Er (muhasebeci): TSO seçimlerine girmek için nabız yokluyor, aradığı desteği bulamadı, kazanma şansı yok.

5-) Murat Ayyıldız (Müteahhit): TSO seçimlerine girmek için kulis çalışmaları yapıyor, siyasi desteğine rağmen grubunda kazanma şansı çok zayıf.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zekai Oncu
    11 ay önce
    Fevzi ER Muhasebeci degil akademisyendir, Isletme Doktorasina sahiptir. Once insanlarin oz gecmisini iyi inceleyip ondan sonra habere konu etmek lazim.

Son Yazılar