Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ORHAN AYDIN
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ORHAN AYDIN

12 Mayıs 2019 - 17:42

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Belediye Bşk.): Park operasyonlarıyla kendisine oy vermeyenlerin de takdirini kazandı, ilk bir aylık icraatı olumlu.

2-) Tuncay Şahin (TSO Bşk.): Tarım, ekonomi ve turizm fuarı düzenleyerek Düzce tarihinde bir ilki gerçekleştirdi, başarılı oldu.

3-) Muharrem Tozan (Gümüşova Bld. Bşk.): Bir aylık sürede yaptığı icraatlarla ilçede başarılı işlere imza atacağını gösterdi, halkın desteği artıyor.

4-) Rasim Çam (Yığılca Bld. Bşk.): Belediye ile vatandaş arasında bozulan iletişimi yeniden sağlıklı bir şekilde kurdu, pozitif işler yapmaya başladı.

5-) Esvet Sarıoğlu (İş adamı): istifa sebebiyle boşalan AK Parti Akçakoca ilçe başkanlığı için en güçlü aday, başkan olması halinde teşkilatı toparlayabilir.

 

DÜŞENLER:

1-) Orhan Aydın (Düzcespor Bşk.): Göreve geldikten sonra takımdaki kötüye gidişatı durduramadı, taraftara umut vermeyen bir yönetim oluşturdu.

2-) İskender Eroğlu (Antrenörü): Düzcespor’da ikinci kez teknik direktörlük görevine getirilmesine rağmen kötü başarısız oldu ve istifa etmek zorunda kaldı.

3-) Ufuk Yılmaz (Başkan danışmanı): İşlettiği kafeteryada imara aykırı düzenlemeler yaptığı iddia ediliyor, bu yüzden ciddi eleştiri ve tepki alıyor.

4-) Güler Güneş (Bld. Meclis üyesi): Belediye meclisinde aktif ve etkili görev alamadı, varlığı ile yokluğu belli değil, pasif üyeler arasına dahil oldu.

5-) İbrahim Korkmaz  (Fırıncılar Odası Bşk.): Düzce’de ramazan pidesinin 3 lira gibi yüksek fiyattan satılması sebebiyle eleştiri alıyor, fırıncıların karını düşünüyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan
    1 yıl önce
    Sayın TOZAN Sen öylemi imanlı,adaletli,dürüst birisinki seninle kim uğraştı ise tek tek bedel ödüyor ama Allah sana yeni kapılar açtı taviz vermediğin için. Sıra yetkilerin kullanıp seni pasifize etmeye çalışan idare amirlerinde. Allah onlarıda senide biliyor bedel ödemeleri yakındır.

Son Yazılar