Reklam
YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ERCAN KATIRCIOĞLU
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: FARUK ÖZLÜ DÜŞENLER: ERCAN KATIRCIOĞLU

09 Haziran 2018 - 13:17

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Bakan): Milletvekili adayı gibi çok çalışıyor ve partisine ciddi katkı sağlıyor, Düzce seçmeninin çoğunluğunun desteğini almayı başardı.

2-)  Numan Çabuk (AK Parti adayı): Boğaziçi, Konuralp ve Akçakoca bölgelerindeki seçmenlerden daha fazla ilgi ve destek görüyor, parti oylarına büyük katkı sağlıyor.

3-) İlhami Caboğlu (MHP İl Bşk.): Partisinin en çok çalışan ve gayret gösteren isimlerinden, milletvekili adaylarından daha fazla çaba sarf ediyor, takdiri hak ediyor.

4-) İbrahim Canpolat (AK Parti SKM yöneticisi): Siyasi tecrübesi ve birikimiyle seçim çalışmalarının sevk ve idaresinde başarılı oluyor, teşkilatın ayakta ve diri kalmasını sağlıyor.

5-) Şükrü Sert (AK Parti Gençlik Kolları Bşk.): Siyasi tecrübesi fazla olmamasına rağmen ekibiyle birlikte sahada inanılmaz bir performans sergiliyor, adeta 7/24 çalışıyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Ercan Katırcıoğlu (İYİ Parti adayı): Partisine oy vermeyi düşünen seçmenleri hayal kırıklığına uğrattı, partisinin en başarısız ve silik vekil adayı, milletvekili seçilme şansı sıfır.

2-) Ümit Yılmaz (MHP adayı): Seçim çalışmalarında başarılı olamıyor, seçmeni ikna etmekte zorlandığı gözleniyor, ayağına gelen vekillik gibi büyük bir fırsatı tepmek üzere olduğu görülüyor.

3-) Mustafa Zorlu (SP adayı): Sahada ve seçmen nezdinde karşılığı olmayan milletvekili adayları arasında, varlığı ile yokluğu belli değil, partisine katkı sağlaması beklenmiyor.

4-) Recep Tuna (Cumayeri Bld. Bşk.): Başarılı olamayan belediye başkanları arasında yer alıyor, 4 yılda alt yapı sorunlarını çözemedi, seçmenin tepkisini çeken başkanlar arasında.

5-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): AK Parti’nin başarısız belediye başkanları arasında bulunuyor, seçim döneminde partisine ve adaylara yeterli katkı sağlamıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar