Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: DURSUN AY DÜŞENLER: MEHMET KELEŞ
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: DURSUN AY DÜŞENLER: MEHMET KELEŞ

07 Ekim 2017 - 16:29 - Güncelleme: 09 Ekim 2017 - 13:00

YÜKSELENLER:

1-) Dursun Ay (Düzce Bld. Bşk.): Sürpriz şekilde teşkilatın, meclisin ve Ankara’nın desteğini alarak 1,5 yıllığına belediye başkanı seçildi.

2-)  Hikmet Keskin (AK Parti İl Bşk.): Belediye başkanlık koltuğuna istediği ismin gelmesini sağladı, siyaseten daha da güçlendi, teşkilattaki hakimiyetini pekiştirdi.

3-)  Selim Metin (Özel İdare Gen. Skr. Yrd.): Köy yollarının asfaltlanması ve diğer yatırımlar konusunda görevini eksiksiz yerine getirdi, başarılı bir yönetim sergiledi.

4-) Kadir Badur (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Sorumlu bulunduğu zabıta ve diğer birimlerle tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışıyor, koltuğun hakkını veriyor.

5-) Ahmet Duman (Antrenör): İstifa sebebiyle boşalan Düzcespor Teknik Direktörlüğüne getirildi, başarılı kariyerine Düzcespor ile yeni şampiyonluk eklemesi bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Mehmet Keleş (Bld. Bşk.): Başkanlık süresinin tamamlanmasına 1,5 yıl kala hakkındaki şikayetler sonucu genel merkezin baskısıyla görevinden istifa etti.

2-) Murat Caymaz (Bld. Meclis üyesi):  Belediye başkan adayları arasında bulunuyordu, ancak meclis üyelerinden beklediği desteği bulamadı, son değerlendirmede saf dışı kaldı.

3-) Gönül Asuk (Bld. Meclis üyesi): Belediye başkan adayları arasındaydı, ancak teşkilattan ve meclis üyelerinden istediği desteği alamadı, adaylıkta finale kalamadı.

4-) Hasan Küçük (Bld. Mec. Üye): Belediye başkan adayları arasında ismi geçti, teşkilattan ve meclis üyelerinden yeterli destek bulamadı, Ankara’daki finalde kaybetti.

5-) Berber Musa (Baş danışman): Mehmet Keleş’in istifasının ardından başdanışmanlık görevini bırakması gündeme geldi, eski havası bir anda balon gibi söndü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar