Reklam
  • Reklam
YÜKSELENLER: DURSUN AY DÜŞENLER: DURSUN ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: DURSUN AY DÜŞENLER: DURSUN ÇAKIR

02 Aralık 2017 - 17:31

YÜKSELENLER:

1-) Dursun Ay (Bld. Bşk.): Elinden geldiğince zamanın büyük bölümünü halkın içinde geçirmeye gayret ediyor, vekiller, teşkilat ve bürokrasiyle uyum içinde çalıştığı gözleniyor.

2-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Üniversitenin gelişmesi ve yeni projelerin gerçekleşmesi için resmi kurumlar ve sivil toplumla işbirliği başlattı, başarılı işler yapıyor.

3-) Ercan Katırcıoğlu (İyi Parti İl Bşk.): İyi Parti’nin kurucu il başkanlığına atandı, kısa sürede yeni yönetim oluşturması ve etkili muhalefet yapması bekleniyor.

4-) Cihat Algün (Düzcespor Bşk.): Siyasilerden, iş adamlarından ve yerel yönetimden destek alamamasına rağmen Düzcespor’un şampiyonluğu için tek başına mücadele ediyor.

5-) Azade AY (Baro Bşk.): Sadece mesleki sorunlarla değil, kadına şiddet gibi toplumsal sorunlarla da yakından ilgileniyor, kamuoyunu bilgilendirici açıklamalarla dikkat çekiyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Dursun Çakır (İGM Bşk.): İl Divan toplantısına katılmadığı için Teşkilat Başkanının eleştirilerine hedef oldu, siyaseten eksi not aldı.

2-) Şinasi Akbulut (İGM üyesi): Parti toplantılarına katılmadığı gerekçesiyle AK Parti’den istifası istendi.

3-) Muzaffer Oktay (Telekom Md.): Bazı köy ve mahallelere yönelik telefon ve internet hizmetinin aksaması sebebiyle eleştiri ve tepki alıyor, liyakati sorgulanmaya başlandı.

4-) İdris Şahin (Rektör Yrd.): Kendisinden duyulan rahatsızlık sebebiyle Rektör başkanlığında Üniversite heyetinin Ankara toplantısına katılması istenmedi.

5-) İlhan Genç (Rektör Yrd.): Rektör başkanlığındaki üniversite heyetinin Bakan Faruk Özlü’yü ziyareti heyetinde yer almaması dikkat çekti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar