YÜKSELENLER: AYŞE KEŞİR DÜŞENLER: HÜSEYİN CAN
In-Out

In-Out

YÜKSELENLER: AYŞE KEŞİR DÜŞENLER: HÜSEYİN CAN

27 Temmuz 2019 - 15:15

YÜKSELENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Selden sonra her gün afet bölgelerinde bulundu, yaraların sarılması için çok etkin çalışmalar yaptı, herkese faydalı oldu.

2-) Ümit Yılmaz (Milletvekili): Sel sonrası afet bölgelerinde vatandaşların sıkıntılarının giderilmesi için üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.

3-) Faruk Özlü (Düzce Bld. Bşk.): Yaşanan afet bölgesine çok ciddi yardım ve destek gönderdi, yaraların sarılmasına katkıda bulundu.

4-)Mustafa Keskin (AK Parti İl Bşk.): Bölgede yaşanan afet sonrası iktidar il başkanı olarak gerekli tüm girişimlerde bulundu, büyük çaba gösterdi.

5-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Yaşanan sel afetinden sonra sadece ilçede değil, köylere de yardım etti, yaraların sarılması için büyük gayret gösterdi.

 

DÜŞENLER:

1-) Hüseyin Can (İl Müftüsü): Düzce’nin köylerinde tarihin en büyük sel felaketi yaşanmasına rağmen, büyük afet karşısında duyarsız kalması eleştirilere yol açtı.

2-) Ramazan Öztürk (Ziraat Odası Bşk.): Bölgede yaşanan büyük afet sebebiyle mağdur olan üreticilerin dertlerine derman olamadı, sesi soluğu çıkmadı.

3-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): Türkiye’nin üzüntüyle karşıladığı sel felaketinde afet bölgesinde görünmeye tek belediye başkanı oldu, tepki çekti.

4-) Deniz Yıldız (DSİ Şube Md.): Sel bölgesinde dere yataklarına bina yapılmasına seyirci kalmış, sel öncesi hiçbir önlem almadığı ortaya çıktı.

5-) Gülsevil Yazgan (Çevre Müh. Odası İl Tem.): Sel felaketi sonrasında olayla ilgili halkı bilgilendirici açıklaması olmadı, olaya kayıtsız kaldığı görüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar