Reklam
  • Reklam
YÜKSELEN: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞEN: AYŞE KEŞİR
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: ZÜLKİF DAĞLI DÜŞEN: AYŞE KEŞİR

30 Haziran 2019 - 16:15

YÜKSELENLER:

1-) Zülkif Dağlı (Vali): Düzce’de 2 yıl 9 aydır görevde, ilk vali Fikret Güven’den sonra en uzun görev yapan vali oldu, bir buçuk ay sonra rekoru elde edecek.

2-)  Öner Abidin Balbay (Başhekim): Üniversite Hastanesi’nin daha verimli ve etkin hizmet vermesinde ekibiyle birlikte başarılı oluyor, takdir görüyor.

3-) Ertuğrul Recep Kocaman (Öğrenci): Mehmet Zait Kevseri İHOO öğrencisi olarak 2019 Liselere Geçiş Sınavı’nda 500s tam puan alarak Türkiye birincisi oldu.

4-) Aslınur Eravcı (Öğrenci): Bilgi Ortaokulu öğrencisi olarak 2019 LGS sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincileri arasında yer aldı.

5-) Aykut Koçak (Öğrenci): Özel bir okulun öğrencisi olarak LGS sınavında tüm sorulara doğru yanıt vererek Türkiye birinciliği elde etti.

 

DÜŞENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): 1 yıllık milletvekilliği görevinde kendisinden beklenen başarılı performansı gösteremedi, sıradan vekiller arasına dahil oldu.

2-) Fahri Çakır (Milletvekili): 1 yıllık vekillik görevini hakkıyla yapamadı, Düzce’nin sorunlarıyla yeterince ilgilenmedi, başarısız vekiller arasına girdi.

3-) Mustafa Bilgin (Kızılay Yöneticisi): İstanbul seçim sonuçlarıyla ilgili seviyesiz ve çirkin yorumlarda bulundu, kamuoyunun tepkisini çekti.

 4-) Harun Kabaoğlu (Tarım eski Md.): Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle görevinden alındı, başka bir göreve atanması bekleniyor.

5-) İsmail Caran (Düzce Trafik Md.): Kasksız motosikletlere ve kuralsız araç parklarına yönelik trafik denetimlerinde başarısız, halktan eleştiri alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar