Reklam
  • Reklam
YÜKSELEN: OKAN YANMAZ DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: OKAN YANMAZ DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR

28 Nisan 2019 - 12:34

Yükselenler:

1-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Borç batağındaki belediyeyi toparlamak için büyük gayret gösteriyor, yaptığı uygulamalar takdir topluyor.

2-) Mustafa Koloğlu (Cumayeri Bld. Bşk.): Belediyedeki bankamatik çalışanlarının işine son verdi, aldığı kararlar destek görüyor.

3-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Belediyede yapılan usulsüz harcamaları ortaya çıkartıyor, dürüst ve şeffaf yönetim anlayışını uyguluyor.

4-) Yakup Demircan (Gölyaka Bld. Bşk.): Başkanlık görevine kısa sürede alıştı, aldığı kararlarla belediyeyi etkin ve verimli bir kurum haline dönüştürmeye başladı.

5-) Gürkan İpek (Gazeteci): Oksijen Medya bünyesindeki gazetelerin Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi, mesleki başarısını sürdürüyor.

  

Düşenler:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): Yerel seçimlerde alınan olumsuz sonuçların ardından suskunluğunu sürdürüyor, aktif siyasette varlığı ile yokluğu belli değil.

2-)  İsmail Sündük (Özel İdare Gen. Skr. V.): Vekaleten baktığı görevde beklenen başarıyı gösteremedi, günü kurtarmaktan başka bir icraatı yok.

3-) Resul Taştan (Turizm Md.): Düzce’nin tanıtımı konusunda yemek kitabı bastırmaktan başka bir icraatı yok, fark yaratamadı.

4-) Halil Aydın (Kızılay Bşk.): Başkanlık görevine getirildiği günden bu yana Kızılay’a beklenen katkıyı sağlayamadı, başarılı olduğu söylenemez.

5-) Yusuf Taşhan (Düzce Tanıtma Vakfı Bşk.): Vakıf olarak ciddi hiçbir faaliyet yapılmaması yüzünden eleştiriliyor, görev ve sorumluluğunu yerine getiremiyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin
    1 yıl önce
    Düzce'de Özel İdare sekreterliği yapacak kimse kalmadı da kaymakam 2,5 yıldır vekaleten yürütüyor.Bi adama Vali yardımcılığı,kaymakamlık,genel sekreterlik üzerine bida birlik başkanlığı verirseniz sadece maaşına bakar boşuna burdan gitmek istemiyor yazık Düzce'ye

Son Yazılar