Reklam
  • Reklam
YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: OKAN YANMAZ
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: OKAN YANMAZ

02 Haziran 2019 - 15:30

Yükselenler:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): 4 yılın ardında rektörlük için ikinci kez aday oldu, Cumhurbaşkanı’nın takdiri ve onayı ile yeniden rektör olarak atandı.

2-) Ersin Turan (Özel İdare Gen. Skr. Yrd.): Uzun süredir başarıyla sürdürdüğü Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden Özel İdare Genel Sekreter yardımcılığı görevine getirildi.

3-) Mehmet Akif Öncü (Rektör Yrd.): Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanlığı’ndan Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevine atandı.

4-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): Kısıtlı ve dar bütçeye rağmen kısa sürede ilçede önemli değişimlere imza atıyor, halka güven veriyor.

5-) Mevlüt Pehlivan (DÜ Hastanesi Başhekim Yrd.): Obeziteyle mücadele konusunda ulusal düzeyde ciddi başarılar elde ediyor, takdir görüyor.

 

Düşenler:

1-) Okan Yanmaz (Akçakoca Bld. Bşk.): Terminal içinde usule aykırı kafeterya izni vermek ve eşine belediyede özel oda tahsis etmekle eleştirilmeye başlandı.

2-) Mehmet Bakan (KSS Başkanı): Olağan mali genel kurulda yönetimin faaliyetleri ibra edilmedi ve üyelerden güvensizlik oyu aldı.

3-) Cihan Ünal (Düzce Bld. Özel Kalem Md.): Belediyede bazı keyfi uygulamalar yapmak ve bir kısım memurlara mobbing uygulamakla eleştiriliyor.

4-) Resul Taştan (Kültür ve Turizm Md.): Düzce’de göreve başladığı günden bu yana reklam broşürü çıkarmaktan başka bir icraat sergilemedi, eleştiri almaya başladı.

5-) Enes Kuş (Tapu Md. Yrd.):  Tapu’ya gelen vatandaşlara iyi davranmadığı, tepeden baktığı ve işini hakkıyla yerine getirmediği konusunda tepkiler ve eleştiriler var.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin
    11 ay önce
    Dün kimsenin adam yerine koymadığı biri, hiçbir birikimi olmayan lise mezunu birinin sırf intikam hırsı ile özel kaleme getirirsen kişisel kaprisleri için eski özel kalem müdürünü köpek barınağına göndermesi ve bakanın onun ağzına bakması hiç yakışmamış yazık kimlerle yönetiliyoruz

Son Yazılar