YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR: DÜŞEN: MURAT YİĞİT
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR: DÜŞEN: MURAT YİĞİT

08 Aralık 2019 - 15:50

Yükselenler:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör): Üniversitenin yaptığı bilimsel ve teknolojik projeler sebebiyle yerel ve ulusal kurumların takdirini kazanıyor, başarılı.

2-) Ali Dilber (Kent Konseyi Bşk.): Düzenlenen Kabak ve Kestane Şenliği’nde başarı sağladı, konsey başkanı olarak Düzce tanıtımına katkı sağlamaya çalıştı.

3-) Muharrem Tozan (Gümüşova Bld. Bşk.): Önceki dönem belediye hizmet alanına dönüştürülen bir arsayı bedelsiz olarak üniversiteye tahsis etme kararı alarak fark yarattı.

4-) Yakup Demircan (Gölyaka Bld. Bşk.): Su fiyatlarında yüzde 20 indirim yaparak vatandaşın çıkarına bir karar aldı, halkın takdirini kazandı.

5-) Mehmet Ali Kahraman (İtfaiye Md.): Elindeki imkanlar dahilinde fabrika yangınlarına zamanında müdahale etti, yangınların büyüyerek yayılmasını önledi.

 

Düşenler:

1-) Murat Yiğit (Milli Eğitim Md.): Ordu’da öldürülen Ceren Özdemir olayında, cinayeti olağan, mağduru da kusurlu gösteren ifadeleri sebebiyle tepki topladı.

2-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Termik santrallara filtre takılmasını erteleyen yasayı önce desteklemesi, sonra karşı çıkması çelişkili bir siyaset olarak değerlendirildi.

3-) Kerem Yalçıner (AK Parti Yığılca Bşk.): 2 dönemdir yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa etmek zorunda kaldı, aktif siyaset hayatı sona erdi.

4-) Azade Ay (Baro Bşk.): Baroyu finansal yönden kötü yönetiyor, yönetim kurulu içinden tepki istifaları var, Baro’nun prestijini sarsmakla eleştiriliyor.

5-) Basri Karslıoğlu  (Bld. Meclis üyesi): Belediye meclisinde parmak kaldırmaktan başka bir etkinliği gözlenmedi, pasif ve etkisiz üyeler arasına dahil oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar