Reklam
  • Reklam
YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: AYŞE KEŞİR
Reklam
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR DÜŞEN: AYŞE KEŞİR

25 Temmuz 2020 - 14:31

YÜKSELENLER:

1-) Nigar Demircan Çakar (Rektör):  Üniversitenin gelişmesinde, ulusal ve uluslararası alanda başarılı projelerin gerçekleşmesinde önemli rol oynuyor, işinde başarılı.

2-) İlhami Caboğlu (MHP İl Bşk.): Yaklaşan il kongresi öncesi partinin en güçlü adayı olarak öne çıkıyor, ilçelerin desteğini alması durumunda yeniden il başkanlığına seçilmesi bekleniyor.

3-) Savaş Akça (Diş Hastanesi Başhekimi): Uzun süredir yürüttüğü başhekimlik görevinde başarılı performans sergiliyor, hastanede 5 yıldızlı hizmet verilmesini sağlıyor.

4-) Fahri Altınkayık (Valilik Basın Md.): Vali değişikliği ile birlikte yeniden eski görevine atandı, bilgisi ve deneyimi ile basın ve halkla ilişkilerde başarılı olması bekleniyor.

5-) Murat Aydın (Bld. Mec. Üyesi): Meclis üyeleri arasında en çalışkan ve aktif biri, üstlendiği görev ve sorumluluğu yerine getirmekte başarılı, belediye hizmetlerine katkı sağlıyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): Fındık rekoltesi ile ilgili yaptığı açıklamalar üreticilerin tepkisine yol açtı, fındık sektörüne ve üreticinin sorunlarına çok vakıf olmadığı anlaşıldı.

2-) Çiğdem Günal (İGM Bşk.): Protokol kurallarını iyi öğrenememesi ve haddini aşan tavırlarda bulunması tepki ve eleştiri topladı, daha fazla tecrübe kazanması gerekiyor.

3-) Erkan Dinçer (Bld. Mec. Üyesi): Muhalefet meclis üyesi olarak bir varlık gösteremiyor, mecliste varlığı ile yokluğu belli olmayan üyeler arasında bulunuyor.

4-) Kudret Taş (Bld. Mec. Üyesi): Muhalefet temsilcisi olarak bugüne kadar fark yaratamadı, muhalefet yapmayı başaramayan meclis üyeleri arasında yer aldı.

5-) Cemil Aksoy (Bld. Mec. Üyesi): İktidar partisi meclis üyesi olarak bugüne kadar hiçbir fark yaratamadı, parmak kaldırmaktan başka icraatı gözlenmedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar