Reklam
YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: ALİ KARTAL
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: FARUK ÖZLÜ DÜŞEN: ALİ KARTAL

08 Şubat 2020 - 16:02

YÜKSELENLER:

1-) Faruk Özlü (Belediye Bşk.): uyguladığı tasarruf tedbirleri sonucu Düzce Belediyesi’nin bütçesini tarihinde ilk kez artıya geçirmeyi başardı, hedefine ulaştı.

2-) Ümit Yılmaz (Milletvekili): Verdiği araştırma önergesiyle Düzce’nin hava kirliliğini TBMM gündemine taşıdı, kentin sorunlarına ilgisiz kalmadı.

3-) Zekeriya Korkmaz (Düzcespor Bşk. Vekili): Toplumdaki saygınlığı ve itibarıyla kulüp yöneticiliğinde fark yaratıyor, çalışmalarıyla taraftardan takdir görüyor.

4-) Ünal Baş (Müftü Vekili): Düzce il müftüsünün emekli edilmesiyle boşalan göreve vekil olarak atandı, kendisinden güzel hizmetler bekleniyor.

5-) Gönül Asuk (Düzce Bld. Sosyal İşler Md.): Bir süre uzak kaldığı sosyal işler müdürlüğü görevine yeniden getirildi, kısa sürede fark yaratmaya başladı.

 

DÜŞENLER:

1-) Ali Kartal (AFAD Md.): Deprem başta olmak üzere diğer afet olaylarına karşı toplumu bilinçlendirmek konusunda etkinlik yapmıyor, sıradan işlerle yetiniyor.

2-) Hüseyin Can (Emekli müftü): 1,5 yıl Düzce görevinde istenilen başarıyı sağlayamadı, pasif ve etkisiz müftüydü, görevinden emekli edildi.

3-) Ahmet Bilir (Düzce Bld. Kültür Md.): Yaklaşık 6 aydır sürdürdüğü Kültür Müdürlüğü görevinden kendi isteği ile ayrıldı, başarılı olduğu söylenemez.

4-) Kudret Taş (Bld. Mec üyesi): Bugüne kadar meclis çalışmalarında muhalefet olarak fark yaratamadı, sıradan ve pasif üyeler arasına dahil oldu.

5-) Erdem Akalın (Bld. Meclis üyesi): Meclis oturumlarında parmak kaldırmaktan başka bir icratı görülmedi, pasif ve etkisiz isimler arasında yer aldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar